2737
2734
عنوان

اینجا کسبو داریم ک با متاهل تو رابطه باشه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4364 بازدید | 212 پست

دوطرفه میشه زن متاهل مرد مجرد یا برعکس 

مطمئن باش همون جوری که براثریه اتفاق همه چی رو ازدست میدیم یه بار هم بر حسب اتفاق همه چی رو بدست میاریم امیدوارم امروز،به دست بیاری همه اون چیزایی رو که ناخواسته از دست دادی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واضحه میخوام بدونم چجوری با ی متاهل تو رابطن؟

چجور رابطه ای منظورته ؟

به سلامتی حرفایی که تایپ شد ولی سند نشد و پاک شد...🌙🚬 به سلامتی حرفایی که ته دل موند و اخر سرم پست شد و لایک شد :)💔
2728
از دیدگاه من چندش آورتر و نفرت انگیزتر از خانوم مجردی که با آقای متاهل در ارتباطه، خود همون آقای متأ ...

درسته دقیقا

ولی الان من با پیج شوهرم بهش ی عالمه حرف زدم بلاک کردم دم ب دقه استوری میزاره ک اگه تنهام بزاری از سگ کمتری و من تورو میخوام و باید با من باشی    من جای تو کیو بزارم و اینا ول کن نیست

دعا کنید زندگیمون خوب شه😔

من متاهل نیستم

با متاهل هم حرف نمیزنم

فقط برحسب مشاهداتم میگم

خب آدم متاهل راحت تر هست چه زن چه مرد

چون تعهد نیاز نیست

باکره نیست

صداقت نیست

آسیب عاطفی آنچنان عمیق نیست

تقریبا بلوغ ذهنی هست

خوشگذرونی هست

لذت هست

خرج کردن هست

خوشتیپ هست

هر دو طرف میدونند از رابطه چی میخوان

2738
اگه کسیم تو اطرافیان دیدین دلبلشو بهتون گفته بگید

دلیلش میگن پوله فقط پوللللل عزیزم دوره دوره شوگر ددی شده شوهر های مام الان  همه موها جو گندمی آماده برای شوگری   این دخترا م برا پول میرن دیگ ..... وگرنه  هیچکس انقد بیچاره نیس بیاد با مرد زن دار

درسته دقیقا ولی الان من با پیج شوهرم بهش ی عالمه حرف زدم بلاک کردم دم ب دقه استوری میزاره ک اگه تنه ...

مراقب باش با همین استوریا باز خرش میکنه 

بچه داری؟!

اولین مشخصه آدم حسابیا،امن بودنشونه.
من ۱۹سالمه ی خانم هرزه ای صیغه شوهرم شده س ساله ازدواج کردم...الان دارم طلاق میگیرم

واقعا ؟

چجوری فهمیدی ؟

به سلامتی حرفایی که تایپ شد ولی سند نشد و پاک شد...🌙🚬 به سلامتی حرفایی که ته دل موند و اخر سرم پست شد و لایک شد :)💔

نامزد عقدیم  بهم خیانت کرد زنه میدونست متاهله 

طلاق گرفتم 

ای ساربان آهسته ران که آرام جان گم کرده ام /آخر شده ماه حسین من میزبان گم کرده ام/در میکده بودم ولی بیرون شدم از غافلی /ای وای از این بی حاصلی عمر جوان گم کرده ام/پایان رسد شام سیه آمد حبیب منظره/اما خدا حالم ببین من یار را گم کرده ام/ای وای از این غوغای دل از دلبرم هستم خجل/وقت سفر ماندم به گِل من کاروان گم کرده ام/نعمت فراوان دادی ام منت به سر بنهادی ام/اما ببین نامردی ام صاحب زمان گم کرده ام/من عبد کوی عشقمو من شاه را گم کرده ام/آقا تو را گم کرده ام /دل بشنو این نامه چنین/با خون دل ای مه جبین/ اما ببین بخت مرا نامه رسان گم کرده ام/شرمنده ام اما بگم آقا تو را گم کرده ام
من متاهل نیستم با متاهل هم حرف نمیزنم فقط برحسب مشاهداتم میگم خب آدم متاهل راحت تر هست چه زن چه م ...

مرد متاهل دختر مجرد

بعد اخه دختره میگه تورو مبخوام و از این حرفا

دعا کنید زندگیمون خوب شه😔
2706