2737
2739
اشتها ندارم😂

منم نداشتم( به یاد ندارم یبار گرسنه شده باشم)

کالری شماری ک میکنم معده ام جا باز کرده

چاق و چله نیستم🦖                                                            ما فقط یکبار زندگی نمیکنیم... ما هر روز زندگی می کنیم🌱 اما فقط یکبار می‌میریم!                                                                     بیا زندگی کردنو به خودمون سخت نگیریم، بیا آروم تو ذهنمون تو قلبمون از زندگی لذت ببریم❤️‍🩹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خاستن توانستن است من ک توتستم    

چجوری

goftino.com/c/bIIaIK  لینک چت ناشناس طریق این لینک ناشناس با من چت کن😍جوابشم اگه دیر دادم میتونی هر وقت لینکو دید چک کنی😂   چرا فکر میکنید سنم کمه؟!!! بچه نیستم دوستان☺️❤️اگه با مهربونی برام کامنت بزاری چهار برابر مهربون تر از خودت جواب میدم😍✋🏻اما اگه بد رفتار کنی چهار برابر بد تر از خودت جوابتو میدم☺️✋🏻 پس یادت باشه برخورد من متناسب با شخصیت خودته👌🏻😁 این کاربری دست دو نفره ولی همه ی تاپیکا خودمم جز تبلیغا❤️
2731
2738
اشتها ندارم😂

واسه اشتهات یه چیز بگم تضمینی . این بلاگر فود ها هستن تو اینستا میشیینن همش می‌خورن ملچ مولوچ میکنن رو نگاه کن واقعا آدم گشنه اش میشه اینارو میبینه

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شازده کوچولو پرسید : غمگین تر از اینکه بیای و کسی خوشحال نشه ، چیه؟ روباه گفت : بری و کسی متوجه نشه! 

کالری شماری کن جواب میگیری 

منم از ۱۴ سالگی تا الان که ۲۶ سالمه وزنم ثابت ۵۸ کیلو بود😑 نه نیم کیلو می‌رفت بالا نه پایین 

دو هفته کالری شماری کردم و روزی ۳۰۰۰ کالری می‌خوردم که تونستم ۲ کیلو چاق کنم

تا گردش جهان و دور آسمان بپاست.... نور ایزدی همیشه رهنمای ماست✌️😌

صبح زود بیدار شو برو پیاده روی سریع یک ساعت

بعد از پیاده روی بشین یک صبحانه توپ بخور غذاهای پر کالری بخور بعد پیاده روی ببین بعد دوماه چقدر تغیر میکنی

ای حال نا معلوم آروم باش آروم

دکتر واسه شوهرم ی قرص گیاهی نوشت اشتهاشو زیاد کرد درکنارش مدام غذای پرکالری میدم بهش و شیرخشک و اینکه هیچ وعده غذایی نباید حذف بشه

مامانم همیشه میگه تا وقتی یکیو پیدا نکردی که برات مثل بچه‌ت باشه نرو توی رابطه، ازدواج!یه بار که پرسیدم یعنی چی، گفت یعنی مثل بچه ای که از گوشت و پوست و استخون خودته باشه برات، نه خوبشو، نه بدشو، نه خوشگلشو، نه زشتشو، نه داراشو، نه فقیرشو حاضر نباشی با کس دیگه‌ای عوض کنی، هر عیب و ایرادیم که داشته باشه دلت نخواد یکی بهترشو بیاری به جاش، چون برات بهترینه در هر حالتی.‌‌..وقتی ازدواج کن که مطمئن باشی می‌تونی توی سختیا، نداریا، مریضیا، گرفتاریا مثل یه مادر بمونی به پای آسمون ابری و آفتابی زندگیِ طرفت، گاهی عینک آفتابی بزنی، گاهیم چتر بگیری دستت!:))
2706