2737
2734
اصلا میتونست همین تولدتو روز زنو بهانه کنه و آشتی کنید  چی بگم خواهر اینجا آنقدر شنیدیم حتی بد ...

قربونت عزيزم 

مرسي😘❤️

خيلي بدهكاريم وامم جور نميشه ميشه برا اينكه وامم جور شه دعا كنيد خيلي ممنونتون ميشم❤️زهرام
حالا صبر کن ببین دوباره خوب میشه عزیزم انقد خودتو اذیت نکن  ببین الان فشار کاری واسترس رو مردا ...

اره پریودم ولی ربطی ب پریودیم ندار چند وقته فکر میکنم همین طوریه ولی فقط تایمی که پریودم چون خودمم اعصابم خورد دعوا میکنیم و چون حساسم در این مواقع باز میشینم گریه میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودتو کوچیک نکن ، نگو هیچ وقت بهش به نظر من  بی تفاوتی بدترین درده براشون  توام روز مرد ...

آخه شوهر من اصلا براش مهم نیس براش روز مرد بگیرم یا نه.ولی من خیلی حرص میخورم وقتی برام چیزی نمیخره😕

ن‍‌ی‍‌از دارم: ی‍‌ک‍‌ی ب‍‌اش‍‌ه ک‍‌ل‍‌ی ب‍‌ه‍‌ش ف‍‌ح‍‌ش ب‍‌دم‍‌‍‌و س‍‌رش داد ب‍‌زن‍‌م ت‍‌ه‍‌ش ب‍‌گ‍‌ه #اروم ش‍‌دی؟.ب‍‌ی‍‌ا ب‍‌غل‍‌م!️                   
بابا بخدا مردا براشون مهم نیست این چیزا ازبس مشغله دارن وصبح خروس خون عین چی باید کار کنن برای ی قرو ...

همون یه قرون دوهزار بخاطری که شرمنده مانشه کار می‌کنه پ دیگه برای چه موقع هس

2728
من هنوز کادو مامانمو ندادم😓 حوصله نداشتم برم امروز  ببین رودروایسی نکن شب اومد بهش بگو من ...

بهم نمیچسبه اینقد دلم میخاد یه بار با یه شاخه گل سوپرایزم کنه تو این ۷ ماه فقط برا تولدم اونم خودم خرید کردم برا خودم پولشو ازش گرفتم هیچی برام نخریده😐😕

واه چقد توهین کردین ب کسایی ک کادو استوری میکنن هرکی عقاید خودش داره 

راست میگه خوب خیلی کار اشتباهی تو چشم بقیه میکنن چی بشه مثلا من با یه افرادی دوست بودم وضعیت کادو ماشین و سرویس طلا و اینها گزاشته بودن خب بقیه میبینن ناراحت میشن وضعیت همه که خوب نیست من حتی به مامانم هم نگفتم چی کادو گرفتم فقط به یه دوست صمیمی که یه شغل بالا تو وزارت خونه داره تا بهش گفتم یه نیم ست ۲۰ تومنی برام گرفته یه جوری شد فرداش بهم زنگ زد گفت شوهرم که اومده خونه بهش گفتم تو چرا هیچ وقت به تیکه طلا برام نمیخری 😑تازه دوست من فقط حقوق یه ماهش ۲۰ ملیونه منم دیگه تجربه شد برام بهیچ کس نگم

2740
به نظر من اگه شوهرتون کادو هم خرید قایم کنید به کسی نگید من شوهرم سه سال پیش گلدون گرفت گفتم دست شما ...

چرا نگیم؟

ن‍‌ی‍‌از دارم: ی‍‌ک‍‌ی ب‍‌اش‍‌ه ک‍‌ل‍‌ی ب‍‌ه‍‌ش ف‍‌ح‍‌ش ب‍‌دم‍‌‍‌و س‍‌رش داد ب‍‌زن‍‌م ت‍‌ه‍‌ش ب‍‌گ‍‌ه #اروم ش‍‌دی؟.ب‍‌ی‍‌ا ب‍‌غل‍‌م!️                   
شوهر بیشعور من هرچی دیشب بهش غیر مستقیم گفتم کادوی روز زن برام چی میخره.بازم امروز هیچی نخرید.حتی یه ...

بابا خرید دیگه اینجوری نمیکردی ما به روشم بیاریم نمیخره ،اینقد سخت نگیرین

کاش به منم گفته بود پول ندارم وگرنه برات میخریدم به خدا دیگه خودم نمیزاشتم بخره همون قصدش برا خرید ا ...

من هر سال اینقدر ناراحت میشدم کلا جو‌خونه عوض میشد و دپرس ولی امسال وقتی دیدم واقعا ناراحته هیچی نگفتم بیچاره میگف نه حتما باید یه کادوی خوب بخرم یعنی چی که سال ب سال یه کادو نمیدم بهت

من از یه جای دیگه میسوزم.چون خواهرش خونمون بود حتی بهم تبریکم نگف.مطمعنم بخاطر اون ک حسودی نکنه برام هیچی نخرید😔

بابا خرید دیگه اینجوری نمیکردی ما به روشم بیاریم نمیخره ،اینقد سخت نگیرین

خاک تو سرش کنن😕😕😕

زنگ بزن بهش ببرت بیرون یا خودت برو گفت چکار داری بگو امروز میخام خودم و سورپرایز کنم و برا خودت حتی ...

سرکارم شب رفتنی برا خودم گل میخرم میرم خونه کیکم میپزم

2706