2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از بچگی تا همین الان یسره پلاس بوده خونه ما اونوقت امروز که باید میومد نیومد با اینکه مرخصیم هست و‌‌ ...

خانوادت از خودتن سخت نگیر اینبارو اشتی میکردی اما برا دفعه بعد بهش میگفتی دوست ندارم کسی از قهرمون باخبر بشه درضمن خودت باید از دلم در بیاری ن مامانت

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم 

شوهر بیشعور من هرچی دیشب بهش غیر مستقیم گفتم کادوی روز زن برام چی میخره.بازم امروز هیچی نخرید.حتی یه تبریکم نگف.بعد ک به روش زدم رف ی شاخه گل خرید😏😏😏😏 منم گلشو خورد کردم پرتش کردم بیرون.بعدم در اتاقمو بستم و فحشش دادم😕

ن‍‌ی‍‌از دارم: ی‍‌ک‍‌ی ب‍‌اش‍‌ه ک‍‌ل‍‌ی ب‍‌ه‍‌ش ف‍‌ح‍‌ش ب‍‌دم‍‌‍‌و س‍‌رش داد ب‍‌زن‍‌م ت‍‌ه‍‌ش ب‍‌گ‍‌ه #اروم ش‍‌دی؟.ب‍‌ی‍‌ا ب‍‌غل‍‌م!️                   
2728
شیرینی خریده بود عشقم فعلا شرایط اقتصادی خوب نیس تا همین حدشم راضیم عاااشقشم 

شرایط هیشکی خوب نیس من استوری هارو میبینم کادو های گرون قیمت گرفتن دلم میگیره

🙄🙄🙄عزیزم سایت مال بابات نیس با نظرم مخالفی ریپلای نزن چون حوصله بحث باتو یکی رو ندارم
ماک برا مامانش کیک و کادو گرفتیم بردیم یعنی خدایی به ذهنش نرسید برا منم بگیره😕

زنگ بزن بهش ببرت بیرون یا خودت برو گفت چکار داری بگو امروز میخام خودم و سورپرایز کنم و برا خودت حتی یه چیز کوچیک بخر تا یاد بگیره شاید فکر میکنه شما کم توقعی و ناراحت نمیشی

ديشبم تولدم بود حتي بهم تبريك نگفت🥲 خيلي دلم ازش گرفته  البته باهم قهريم ولي خب يه تبريك ميگ ...

اصلا میتونست همین تولدتو روز زنو بهانه کنه و آشتی کنید 

چی بگم خواهر اینجا آنقدر شنیدیم حتی بدتر از شما  عادت کردیم فقط میتونم دعاتون کنم و صبر جمیل از خدا براتون بخوام

شوهر بیشعور من هرچی دیشب بهش غیر مستقیم گفتم کادوی روز زن برام چی میخره.بازم امروز هیچی نخرید.حتی یه ...

من یبار اینجوری قهر کردم شوهرم دنبالم نیومد چند ساعت بعد خودم از اتاق رفتم بیرون😂😂😂دیگه برام توبه شد 

🙄🙄🙄عزیزم سایت مال بابات نیس با نظرم مخالفی ریپلای نزن چون حوصله بحث باتو یکی رو ندارم
یه استوری قشنگ . دستش پول نداشت قول داده اولین پولی که دستش بیاد بخره خودشم ناراحت شد

کاش به منم گفته بود پول ندارم وگرنه برات میخریدم به خدا دیگه خودم نمیزاشتم بخره همون قصدش برا خرید از صدتا هدیه بهتر بود

به نظر من اگه شوهرتون کادو هم خرید قایم کنید به کسی نگید من شوهرم سه سال پیش گلدون گرفت گفتم دست شما درد نکنه پارسال از پس در گوشش خوندم که طلا بخر و طلا خوبه و اینها برا خودت پس اندازه بهم ۴ ملیون پول داد گفت برو هر چی دوست داری بخر منم رفتم ولی هیچ چیز بدردبخوری با ۴ تومان نمی‌دادن برگشتم مادرشوهر مو بردم براش کفش طبی خریدم با مادرم هی مادرشوهرم می‌گفت برا تو چی خریده گفتم بخدا هیچی نخریده مادرشوهرمم هی ابراز ناراحتی کرد بعد بردمش یه نیم ست برام خرید ۱۴ تومان به همه گفتم این بدله حالا بعدها فهمیدن که طلاست امسال هم بردمش طلا فروشی گفتم برام یه نیم ست دیگه بخر اسم روز زنم نیاوردم خرید هر که پرسید گفتم روز زن شوهرم هیچی نخریده راستم گفتم دیگه 

2706