2737
2739

چندتاتاپیک قبلم گفتم  کمردردشدید شدم..(توضیحاتو دادم قبلا..پس نگید لوسی و حالا یه کمردرده و شاید فکرکرده کمردرد ساده اس و...اینا نیس هیچکدوم..سیاتکیم گرفته..استراحت مطلقم..تازه نکفتم باردارم نگران نشه(چون خیلیا میگن حالا باردار شدی نباید همه ک دورت باشن...واگرم بگن بازن فزقی به حالم نداره جز ایتکه همه جا رو پرمیکنه..اینم خطاب به اونا ک میگفتن میکفتی بارداری حتمااا می اومد و میموند کلی..نه فرقی نمیکرد....کمردردم گفتم چون دیده بود سینه خیز میرم)خلاصه...گف بگو مادرشوهرت بیاد..منم نکفتم نخاستم بفهمن..ولی دیگ خواهرشوهرم زنگ زد ک بیا بریم فلان جا گفتم کمردرد دارم و .گف عه هنوز خوب نشدی و...گفتم ن..گف کاش مامانت میشدبیاد پیشت(مامانم مشهده..خانواده شوهذ اصفهان..خودم تهران)گفتم دیگ نتونس..چیزی نگف..قط کرد .فرداش مادرشوهرم زنگ زد حالمو بپرسه گف چ بد و .فلان و...چرا مامانت نتونس بیاد...گفتم دیگ نشذ..گفت مشکلی واسشون پیش اومد..گفتم نه بابام کرونا گرفته🙄منم نگفتم کمردرد دارم وگرنه حتما می اومد(خوب‌چی میگفتم ..باید یه چیزی میگفتم ک توحیه کنه نیومدنش رو)ک حالا یا در جریان نیست یا واقعااا یه مشکل حاد براش پیش اومده..گف اها و اره نگو نگران میشن و..خلاصه من شب به داداشم گفتم من به خانواده شوهرم ایمجوری گفدم اگ زنگ زدن احوالپرسی در جریان باشید..حالا از چهارشنبه ک اینجوری گفتم بهشون دییییییگ مامان و باباو داداشم اصلاااا زنگ نزدن ک تو مردی..زنده ای...چطور شدی و...(کمردردم ساده نیست..طوری ک فقط درازکشم واسه دسشویی بلند میشم..میدونن اینارو)قبل این قضیه هر روز‌مامانم زنگ میزدی سراغ میگرف...حالا منم دیشب ک تت۱۱شب دکتر بودم...امروزم تا ظهرخواب بودم...الان من بایدزنگ بزنم یا ن...(خواهشاااا نگیذ مادرته و ..جبهه نگیرید ..خودتون رو تو موقعیت من بذارید..بحث پرتوقعی و اینام نیس..قبلل توضبح دادم..

کاربر مثلا محترم..اگه یه چی گفتی و ی چی خلاف میلت جواب دادم و دوباره ی چی گفتی و جوابتو ندادم..دلیلش فقط یه چیزه.اونم اینه جوابی ک میفرستی رو نخونده حذف میکنم🤣🤣چون اگ قرار بود قانع بشی با همون جواب اول میشدی..پس بحث بیخودیه..

بخوام صادق باشم من بودم زنگ نمیزدم

ای روشنی نور✨ای روشنی بخش نور🌿ای آفریننده ی نور✨ای گرداننده ی نور🌿ای به اندازه ساز نور✨ای روشنی هر نور🌿ای روشنایی پیش از هر نور✨ ای روشنایی پس از هر نور🌿ای روشنایی بر فراز هر نور✨ ای نوری که مثل تو نوری نیست🌿 جز استاتر کسی ریپ نزنه خصوصا در مسائلی که نظر من با شما فرق داره-من فقط نظرم با تو فرق داره دشمنت که نیستم پس احترام خودت رو نگه دار 💛💜💜BTS💜💜 BTS and ARMY forever 😍🥺 تهیونگ نی نی سایت می باشم 😃😃 مخالف سرسخت نژاد پرستی و طرفدار برابریِ جنسیتی 😎🌿✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما زنگ بزن 

اون اصلااا حال منو نمیپرسه..میدونه توچ شرایطیم

..تازه واسه دروغی هم ک به خانواده شوهرم گفتم ناراحتم شده...واقعاچرا زنگ بزنم..ی دلیل بیار

جز اینکه صفت مادر رو داره

کاربر مثلا محترم..اگه یه چی گفتی و ی چی خلاف میلت جواب دادم و دوباره ی چی گفتی و جوابتو ندادم..دلیلش فقط یه چیزه.اونم اینه جوابی ک میفرستی رو نخونده حذف میکنم🤣🤣چون اگ قرار بود قانع بشی با همون جواب اول میشدی..پس بحث بیخودیه..
2731

سلام تو همونی که میخاستی بگی حامله ای آخر نگفتی ای وای نمیدونستم حالت خوب نیس🥺ایشالا خوب میشی❤️ی تبریک کوچیک بهش بگو در حد احوال پرسی زنگ بزن

مثلا اینجا یه چیز خیلی خفن نوشتم حال کنی😎😁
بخوام صادق باشم من بودم زنگ نمیزدم

منم میخام با صداقت و بدون جبهه گیری جواب بدید

2740

روزیه که در سال یکبار تکرار میشه

شاید خدایی نکرده سال دیگه حسرت این روز  رو بخوری

پروردگار مهربانم اگر صدها هزاران بار سجده شکر به جای بیارم بازهم در مقابل نعمتی که به من دادی کم است.🤲🏻💖👶🏻👶🏻💖 خدایا شکرت ♥️♥️♥️

از کسی انتظار نداشته باش حتی مادرت ..

هممون این روزا رو داشتیم و داریم ... شما زنگتو بزن

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
سلام تو همونی که میخاستی بگی حامله ای آخر نگفتی ای وای نمیدونستم حالت خوب نیس🥺ایشالا خوب میشی❤️ی تب ...

اره عزیزم..دچار هماتوم خونریزی شدم ..تو خطر‌بچم😞😞ولی من به مامانم کمرو بعانه کردم ک نترسه راه دوره تا برسه اینگا...گفتم بیاد اینجا بگم ک نیومد..دیگ زنگم نزد..اگ میشه واسم ی حمد بخون بچم بمونه😞

آره زنگ بزن روز مادرو تبریک بگو 

دلیلشو‌مبشه بگید؟جز اینکه صفت مادر داره؟؟