2737
2734
عنوان

الان من به مامانم واسه روز مادر‌زنگ بزنم یان 🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 583 بازدید | 65 پست
حتمااا زنگ بزن

اگ ب‌اونزنگ بزنم..به ماد شوهرمم بایدزنگ بزنم...درضمن میدونم الان زنگ بزنم ی تیکه یمندازه فک نمیکنی یکم دیر زنگ زدی..

کاربر مثلا محترم..اگه یه چی گفتی و ی چی خلاف میلت جواب دادم و دوباره ی چی گفتی و جوابتو ندادم..دلیلش فقط یه چیزه.اونم اینه جوابی ک میفرستی رو نخونده حذف میکنم🤣🤣چون اگ قرار بود قانع بشی با همون جواب اول میشدی..پس بحث بیخودیه..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم والا ما جای شما نیستیم و هرچیزی بگیم ممکنه درست نباشه

بهتری خودت؟ دکتر چی گفت؟

هرقدر انسان شریف‌تر، نجیب‌تر و حساس‌تر باشد، از جنایت دیگران بیشتر رنج می‌برد، و این دو علت دارد: یکی این‌که خود را مستحق خیانت نمی‌بیند، و دیگر این‌که منتظر نیست سایرین با او عملی کنند که خود او با سایرین نکرده‌است. (سه تفنگدار، الکساندر دوما)

عزیزم من اگه بودم اس میدادم

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞
2731
نمیدونم والا ما جای شما نیستیم و هرچیزی بگیم ممکنه درست نباشه بهتری خودت؟ دکتر چی گفت؟

از هفته پیش گف خداروشکر پیشرفت نداشته ولی بازم دوهفته دیگ باید صبرکنیم ببینیم چی‌میشه..همچنان استراحت کن

کاربر مثلا محترم..اگه یه چی گفتی و ی چی خلاف میلت جواب دادم و دوباره ی چی گفتی و جوابتو ندادم..دلیلش فقط یه چیزه.اونم اینه جوابی ک میفرستی رو نخونده حذف میکنم🤣🤣چون اگ قرار بود قانع بشی با همون جواب اول میشدی..پس بحث بیخودیه..
دلیلشو‌مبشه بگید؟جز اینکه صفت مادر داره؟؟

میگی مامانم هر روز زنگ میزنه حالا چند روزه نزده 

تو بزن 

ببین شاید واقعا براشون مشکلی پیش اومده باشه .....

به نظرم زدنت از نزدنت بهتر باشه 

چون بچه دنیا بیاد هم باید بیاد و ۱۰روز بمونه 

مادرا زورگوان بی احساسن تو این دوره زمونه هیچی سر جاش نیست حتی مادرا هم مادری نمی‌کنن 

کمتر دلخور باشین از هم بهتره 

برای  تعجیل در امر  فرج آقا امام زمان  صلوات 
اره عزیزم..دچار هماتوم خونریزی شدم ..تو خطر‌بچم😞😞ولی من به مامانم کمرو بعانه کردم ک نترسه راه دوره ...

آخی 🥺❤️ایشالا خوب میشه حالتون خوندم عزیزم

مثلا اینجا یه چیز خیلی خفن نوشتم حال کنی😎😁
اسی  میخاستم بگم اصلا زنگ نزن اما بخاطر اینکه بچت در خطره اگه میخای خدا بهت نظر کنه زنگ بزن دلش ...

منمم اگ زنگ بزنم تنها دلیلم همینه😞😞

2740
از هفته پیش گف خداروشکر پیشرفت نداشته ولی بازم دوهفته دیگ باید صبرکنیم ببینیم چی‌میشه..همچنان استراح ...

سایز هماتومت چنده منم داشتم جذب شد خداروشکر

تو صفحه اخر تاپیکم هس راجب هماتوم

که تو جانی و جهانی..ای بلای تو به جانم🤗
میگی مامانم هر روز زنگ میزنه حالا چند روزه نزده  تو بزن  ببین شاید واقعا براشون مشکلی پی ...

ن مشکلی ندارن..میدونم ناراحت شدن ک گفتم بابا کرونا داره ک نیومدی...

اگ ب‌اونزنگ بزنم..به ماد شوهرمم بایدزنگ بزنم...درضمن میدونم الان زنگ بزنم ی تیکه یمندازه فک نمیکنی ی ...

تو هم بگو نه در ضمن به مادرشوهرت چرا نمیزنی؟

لحظاتی هستند که بدن انسان در هر حالتی که باشد ، روحش زانو زده است...

تو ی شرایطی تقریبا مثل شما بودم اخرش بعد همه سختی مجبور شدم فراموش کنم هر چی میگفتم تف سربالا بود ولی خب دیگه ام اون ادم سابق نشدم براش خودش نخواست ک باشم

منظورم بی محلی بی احترامی نیستش ها

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
سایز هماتومت چنده منم داشتم جذب شد خداروشکر تو صفحه اخر تاپیکم هس راجب هماتوم

۲۳×۷

چیکارکردب رفع سد؟؟چقدر طول کشید؟؟من ده تا امپول پروژسترون ۵۰و شیاف ۴۰۰داده ک روزی یه امپول و سه تا شباف میذارم