2733
2739

وااای اخه چرا

سایت چند دسته آدم داره(۱ اونایی که دنبال دعوان ینی تو حتی بگی طرف انقد بی فرهنگه انگار از چلغوز آباد اومده سریع میان میگن:《واقعا نمیفهمم مگه چه بدی از چلغوز آبادیا دیدین اوناهم انسانن یکم ادم باشید》(۲ اونایی که ادعای روشن فکریشون میشه مثلا طرف میاد میگه از دوس پسرم حاملم اونا میگن عیب نداره تو که گناه نکردی نیاز طبیعی انسانه برو بچرو سقط کن)(۳اونایی که پاچه خوارن هرچی میشه زرتی نی نی یار تگ میکنن)(یه عده هم هستن که کلا انرژی منفین یه جور میان میگن آی بدبختم انگار ما خودمون علی بی غمیم)(۴ این دسته خیلی رومخن اونایی که طرف قضیه مرگ و زندگیشه میان میگن ن نمد عه عجب آخی خب یکی نیس بگه بابا آدم درست اینایی که تو میگی ب چه دردش میخوره خودشاخ پندار خفن)(۵ اونایی که خودشان را برای پربازدیدی جر میدهند)(۶ کاربر های محترمی که جواب سوالتو میدن بدون نمک ریختن)(و در آخر اونایی که چندین ساله عضون ولی تعداد پستاشون ۵ تا دونه نمیشه(خیلی مظلومن)قصه ی ما به سر نرسید کلاغه به خونش نرسید😐🍃

خودش اروم میشه برمیگرده

8...(یک توآزردمرا..ویک جهان شادم نکرد..)...دلتنگی خیلی نامرده.ازیک جایی به بعد می شینی یه گوشه با بغض نگاه میکنی تا زندگی تموم بشه...۴آبان۱۴۰۱ عشقم برای همیشه ترکم کرد بعدازاون دیگ هرگز به هیییچکس اعتمادنمیکنم عاشق نمیشم تنهایی رو باجون ودل نگه میدارم خیلی دوسش داشتم صداش آرومم میکرد..ارزومه پشیمون بشه ی روزی برگرده ارزوش باش یک بار دیگ باهاش حرف بزنم فقط دنبالم بگرده وتوحسرتم بسوزه ک هییچ کس مث من دوسش نداشت...دلتنگم 😔😔😔😔دلم میخوادیکی بیاد دستموبگیره بلندم کنه بگه میدونم چقدرسختی کشیدی میدونم شبهات پر از دردبود میدونم چقداشک ریختی اما‌ازاین به بعد هرچ  قبل من بود فقط کابوس بود...یکی بیادکه نره یکی که ازچرت ترین چیزها براش حرف بزنم وخسته نشه ..🥀🥀ب سلامتی اون روزی که  اونی ک ترکم کرد تاوان پس بده دلش مثل دل من بشکنه هرشب مث من اشک بریزه ازدلتنگی نابودبشه ب سلامتی روزی که داغ عزیزترین ادم زندگیش بره توی دلش بسلامتی روزی ک بیچارگیش روببینم..روزی اروم میشم ک  اون تاوان پس بده سنگدل نیستم ولی درحقم ظلم شد ب زور منواز خودش جداکرد..دوسال منو عاشق خودش کردوبا بی رحمی ترکم کرد پس ب سلامتی  شکست اون🥂دلم گرفته هیشکی نیست که ببینه غروبا چجوری  اشک روی گونم می شینه😔دلم میخواد خودمو بردارم برم یه جای دور خییلی دور هیچکس رونبینم حتی گوشیمم نبرم صدای کسی رو نشنوم..🥀🥀🥀..امیدوارم هرکجا هستی همیشه غمگین باشی.۱۰دی عشقم برگشت اما‌مث قبل دوسش ندارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم خب شما وساطت کن به پدرت بگو قدر زحمات مامانت روبیشتر بدونه بگو کارخونه سخته و...بگو خانوما دوست دارن بهشون توجه بشه و...به مامانت بگو پدرت خسته ست ولی تودلش چیزی نیست خلاصه از همینا که توفیلماهست دیگه

اونخ اون وسط شما چیکاره بودین؟

چیکارش کنم شیشه به دهنش بدم و بگم بخاب و نرو؟ میشه عوض تیکه انداختن دلداری بدین. 

من یک فمینیست هستم، کمک خواستین درخدمتم 💞💕
2738
عزیزم خب شما وساطت کن به پدرت بگو قدر زحمات مامانت روبیشتر بدونه بگو کارخونه سخته و...بگو خانوما دوس ...

الان نمیشه... عصبین

چیکارش کنم شیشه به دهنش بدم و بگم بخاب و نرو؟ میشه عوض تیکه انداختن دلداری بدین. 

مگه ناراحتی؟

دلداری چی بگیم

بنطر من این بچه بازیا فایده نداره

ادم‌یا باید حرفصو بگه

یا کلا بره

دیگه هی بره بیاد شخصیت نمیمونه برا ادم‌که

مگه اینکه بخواد بره یه قدم بزنه و اعصابش اروم شه

امیدوارم برگ‌چعندر نباشیم🌺🤷‍♂️

پدر و مادرم یکم محکم حرف بزنن خواهرم میگیره جفتشونو میزنه

تو ام‌یاد بگیر خب

مگه ناراحتی؟ دلداری چی بگیم بنطر من این بچه بازیا فایده نداره ادم‌یا باید حرفصو بگه یا کلا بره ...

مامان بابامو بزنم؟ این افتخاره؟ 

2706