2737
2739
عنوان

خسته شدم از دروغ گفتنای نامزدم :(

1872 بازدید | 33 پست
خسته شدم دیگه بچه ها.
هر دفعه یه چیزی میگه عین آدمم نمیتونه دروغ بگه دو روز بعد گندش در میاد.
قبل از نامزدی که چیزی نمیدونستم ولی بعدش فهمیدم قبلا نامزد داشته.
بهم گفت فقط 2 ماه نامزد بودن و اینا بعد امروز از مامانش شنیدم یه سال و نیم نامزد بودن.
اصلا با این که نامزد داشته مشکلی ندارم ولی این که در موردش دروغ میگه واقعا داره دیوونه م میکنه.
:(
سمن هستم! خواهشا سامان نخونین! با تشکر! :دی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بدی کوچیکی نیست....
یک مرد ایده آل کسی نیست که بیشترین ثروت و جذابترین ظاهر را داشته باشد.بلکه کسی است که بداند چگونه لبخند بر لبانتان بنشاند و هر روز و همه روز تا ابد مراقبتان باشد.همسرم تو مرد ایده آل منی!
دروغ بدنربن چیز تو زندگی زناشوئیه اعتماد که از بین بره دیگه همه چی تمومه...
یک مرد ایده آل کسی نیست که بیشترین ثروت و جذابترین ظاهر را داشته باشد.بلکه کسی است که بداند چگونه لبخند بر لبانتان بنشاند و هر روز و همه روز تا ابد مراقبتان باشد.همسرم تو مرد ایده آل منی!
2738
سر دفعه قبلی همینو گفت منم خیلی خوب باهاش کنار اومدم بهش هم گفتم که اصلا مشکلی با گذشته ش ندارم و میتونه هرچی بوده بهم بگه .....
سمن هستم! خواهشا سامان نخونین! با تشکر! :دی
دلیل جداییش از نامزدش چی بوده؟ دروغهایی که بهت گفته اگه همش به همین دروغ بر میگرده که نمیتونی بگی دروغ گو هست و توی همه چیز دروغ می گه.
بزرگان بر خود سخت میگیرند ... حقیران بر دیگران . 
ببخشید که اینطورى میگم ولى دروغ گفتن خودش مشکل کوچکى نیست این طورى بعد از چند وقت تو هم اعتمادت رو از دست میدى و توى زندگى مشترک این دروغ گفتن همسرت کنار مشکلات ریز و درشت دیگه خودشو بیشتر نشون میده
2706