2752
2734
عنوان

خسته شدم از دروغ گفتنای نامزدم :(

| مشاهده متن کامل بحث + 1876 بازدید | 33 پست
نامزد بوده زنش که نبوده...مثلا فرض کن دوست دختر شوهرت کشف شه..حالا 2 سال یا 10 سال...به نظرم اگه دروغش فقط به این موضوع برمیگرده و هیچ عیبی نداره گیر بیشتر نده..نامزدم مثل دوست دختر..البته این مهمه که چرا جدا شدن
بزرگان بر خود سخت میگیرند ... حقیران بر دیگران . 
عزیزم منم دقیقا مشکل تو رو داشتم ولی بعد عروسی فهمیدم میدونم چی میگی
دلتون هوای سفر کرده 🏞️🏖️با ما با هر بودجه ای میتونید سفر های خاطره انگیز را تجربه کنید😎🤩.حتی اگر پیاده هستی سفر کن در ماندن می پوسی.سفر سالم ترین اعتیاد است ✈️🚕🚎🚂.سوالی داشتید در خدمت شما عزیزان هستم . آژانس ویهان سیر  ۰۱۱۴۴۲۲۳۶۱۷ فقط بگین از نی نی سایت هستین تا تخفیف بگیرید اسم منم یادتون بمونه 😉رویا هستم😍 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
درسته نباید دروغ می گفت ولی شاید واقعا از سر بد شانسی و اشتباه و ..کلا بی گناه یه نامزدی به هم زده باشه تا ابد باید بچسبونه توی پیشونیش که قبلا نامزد داشتم تا دختر مورد علاقشم از دست بده!!!!! این اتفاقی هست که برای خیلی از دخترها هم می افته و اگه بگن هزارتا عیب و وصله ی ناجور که حقشون نیست بهشون میچسبه...
به نظر من اگه فقط همین دروغ رو گفته اول متوجهش کن که چقدر کارش زشت بوده و میتونه تا ابد باعث بی اعتمادی شه و بعدم از دلیل جدا شدنش مطمئن شو تا خیالت راحت باشه طرفت چه جور ادمیه...دوران نامزدیت رو هم باهاش خیلی طولانی تر کن تا مطمئن شی دروغ گو نیست و این دروغ از ترس از دست ندادنت بوده
بزرگان بر خود سخت میگیرند ... حقیران بر دیگران . 
سلام متاسف شدم

منم همسرم خیلی دروغ میگفت منم دیگه به ستوه اومده بودم برای همینم تا دروغ میگفت دعوا راه مینداختم و به روش میزدم

الان تا حدی درست شده حتی به روش میگفتم وقتی حرفی میزد میگفتم راست میگی یا داری بازم دروغ میگی وقتی دید دارم تحقیرش میکنم دیگه ادامه نداد

همون لحظه مچش بگیر نذار بمونه بعده یک ماه
http://mudernkala.blogfa.com/ فروشگاه لوازم خانگی اجناس آکبند http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=25918&ChatDate=6-9-1392&PostID=51134057#51134057
2706