2733
2739
عنوان

بدبخت تر از همه آدم‌های رو زمین من بدبخت ترم بیاید تا ثابت کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 124285 بازدید | 350 پست

۱۰ روز خونه ی پدرم بودم تا اینکه دوباره اقوام پول گذاشتن همسرم ماشین وانت خرید البته یادم رفت بگم وانت قبلی رو فروخت چون باصاحب کارش دعوا کرده بود پول اقوامو داد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون دوباره بیکار شده بود میشست فکرایه احمقانه میکرد مولا میخوام فلان جا کار کنم و خیال بافی میکرد بگذریم رفتم خونه ی بابام هیهمسرم میومد دنبالم من قبول نمیکردم

2728

میخوام دخترو طلاق بدم بابام اومد تو خرپشتک کلی حرف و حدیث بارم کرد برگرد سر خونه زندگیت دیدم ترسیدن تو اون خونه دیگه جامنبود مجبور شدم برگشتم سر زندگی نکبتم 

با همسرم حرف نمیزدم خیلی سعی کرد با هام آشتی کنه زد زیر گریه کلی التماس کرد دلم سوخت باهاش آشتی کردم گفتم بذار از نوبسازیم منم کمکش کنم هر روز روزنامه میخریدم 

2740

هر روز صبح با گریه بیدارش میکردم خدایا خودمو نمیبخشم واسه چندرغاز واسه چی اذیتش میکردم وقتی یادم میافته دیوونه میشم خدایاکاش میمردم صبحا مقنعه مو قایم میکرد نبرمش مهد وای خدا من با پسرم چه کردم 

صبحا از ساعت ۶ صبح پامیشدم چون دفترش دور بود میرفتم با اتوبوس واحد چون کرایه نداشتم ظهر ساعت ۳ میرسیدم خونه زد ومادرشوهرم گفت بیاین پایین خونه ی ما بشینید چون مستاجر داشت خالی شده بود

2706