2737
2734

سلام به همه

دختر من ۱۹ ماهشه

یه مدته شبا یهو بیدار میشه و نمیخوابه مثلا ۴ بیدار میشه تا ۶،۷ بیداره 

این اتفاق دو سه بار در هفته میوفته

خواب روزش هم زیاد نیست که بخواد روی خواب شبش تاثیر بزاره

اصلا نمیتونم بفهمم علتش چی میتونه باشه

کسی این تجربه داشته؟

خداوندا مثل هميشه به حضورت كنارم نياز دارم، دوباره مرا در آغوش بكش و حمايتم كن كه جز تو كسي رو ندارم🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

علتش رو نمیدونم پسر من زیا  بیدار میشد چون رفلاکس داشت کلا ۶ ۷ بار بیدار میشد تا صبح

ولی یه دوره بیدار میشد حدود همین سن آلوخشک و عناب و زیتون میخواست (تنقلات این ها میدادم) نصف شب که بیدار میشد کنار دستم بشقاب بود میدادم دستش بدون اینکه حتی چراغ روشن کنم و میخوابیدم 

در واقع وقتی میدید من محل نمیدم بهش یه دونه میخورد باز می خوابید

چراغ رو اصلا روشن نکن 

2728
من دختره۴ماهه ام خواب شبش جدیدا افتضااااااح شده داغونم ولی بزرگه خداروشکر ازهمون اول تاالان ک۳سالو ن ...

ماههای اول طبیعیه بد خواب باشن 

یا بیدار شن یکم طول بکشه بخوابن

ولی دیگه الان سنی ازش گذشته😂

خداوندا مثل هميشه به حضورت كنارم نياز دارم، دوباره مرا در آغوش بكش و حمايتم كن كه جز تو كسي رو ندارم🥺
دختر منم دقیقا 19 ماهشه، احتمال داره از دندوناش باشه. ولی من یک ماهه از شیر گرفتمش راحت شدم دیگه میخ ...

ااا کرسنه نمیشه؟ 

منم میخوام از شیر شب بگیرم میترسم😂😂

شیر خشک میخورد یا مادر؟

دختر منم دقیقا 19 ماهشه، احتمال داره از دندوناش باشه. ولی من یک ماهه از شیر گرفتمش راحت شدم دیگه میخ ...

راستی دندون نیست

تازه ۴  اسیابا رو دراورده

علتش رو نمیدونم پسر من زیا  بیدار میشد چون رفلاکس داشت کلا ۶ ۷ بار بیدار میشد تا صبح ولی یه دو ...

اصلااا چراغ روشن نمیکنم

حتی عروسکاشو‌میخواد تمیدوم میگم خوابن

سعی میکنه بخوابه نمیتونه

نمیدونم چرا اصلا بیدار میشه

دختر منم رفلاکس داره الان هم هنوز دارو میخوره

قبل از اینکه دارو بخوره هر یه رب تو خواب کریه میکرد

ولی الان خداروشکر اون گریه ها قطع شدن

مونده این بیدار شدن و نخوابیدن

2740
ااا کرسنه نمیشه؟  منم میخوام از شیر شب بگیرم میترسم😂😂 شیر خشک میخورد یا مادر؟

نه شامشو یه کم دیرتر میدم یا آخر شب یه شیری بیسکوییتی میدم بخوره، نخوره ام بیدار نمیشه. شیر خودمو می‌خورد ولی بیست بار تا صبح بیدار میشد دیوونم کرده بود. 

ماههای اول طبیعیه بد خواب باشن  یا بیدار شن یکم طول بکشه بخوابن ولی دیگه الان سنی ازش گذشت ...

اخه اصلا اینطوری نبود یهو اینجوری شد دختربزرگمم بعد۳ماهگی خوابش عالی شد تا الان

خدایا مرسی
اخه اصلا اینطوری نبود یهو اینجوری شد دختربزرگمم بعد۳ماهگی خوابش عالی شد تا الان

بدخوابیش چطوریه؟ 

قبلا۱۰ونیم میخوابیدتا۵،۶صبح الآن هی نیم ساعتی بیدارمیشه الکی گشنش هم نیس 

وای خدااا

من شروع کردم از شیر هم بگیرم ولی بازم اون وقفه های بیدار شدنو داره 😩🤕