2733
2739
عنوان

بازم این زنای مزخرف عصابمو خورد کردن😥لطفا بیاید😥😥

| مشاهده متن کامل بحث + 2796 بازدید | 142 پست
والا خسته شدم انگار مثلا خودم نمیدونم انگشتم کجه و زشته و عادی نیس لازم به گفتن اونا نیست که اصلا . ...

پای همه ی جورایی ایراد داره   اصلا خودتو ناراحت نکن

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باع ینی تو واقعا حاضر بودی بری با کسی ازدواج کنی که اونطور طرز فکری داره؟ و مطمئن باش اونجور آدما م ...

نه بابا مم کلا 17سالمه شوهر میخوام چیکار کنم . 

وصع مالیمون زیاد خوب نیس پامم یبار عمل کروم دیه دست من ک نیس خوب نشد . مامانم میخواد پول جور کنه دتدونمو ارتو کنم پاهامم ک دیه درس نمیشه ب درک گفتم تا 20 سالگی نشکلاتمو حل میکنم نمیزارن ک میگن ناراحت میشم روحیمو از وست میدم

دختری از دیار حسرت ... متنفر ازتحصیل & عشق اهنگ و فیلم، عاشق عشق اما واقعی😉 رک ولی مودب. خنده رو مهربون معتقد به احترام اما متقابل🙃 💯تنهایی بهتر ز بودن های پوچ 💯 رمان خون & امید به اینده ۰/۰😑انقریبه بشه ۱۸ سالم😒 تنهایی به ز بودن های پوچ😏    اها راستی:  تورک قیزیام🤩           
واسه اینکه از حرف دیگران آسیب نبینی باید اول خودت باید با این موضوع کنار بیای...بعدشم اگه با عمل درس ...

عمل کردن لامصب قوزش رفت کج موند اه

دختری از دیار حسرت ... متنفر ازتحصیل & عشق اهنگ و فیلم، عاشق عشق اما واقعی😉 رک ولی مودب. خنده رو مهربون معتقد به احترام اما متقابل🙃 💯تنهایی بهتر ز بودن های پوچ 💯 رمان خون & امید به اینده ۰/۰😑انقریبه بشه ۱۸ سالم😒 تنهایی به ز بودن های پوچ😏    اها راستی:  تورک قیزیام🤩           
2731
باشه عزیزم لایکم کنی تو همونی ک ی بار هم تاپیک زدی بوده اومدم چندسالته؟؟؟؟

فک کنم اره 

17

پای همه ی جورایی ایراد داره   اصلا خودتو ناراحت نکن

😔

اشکال نداره خودتو اذیت نکن سعی کن درمانش کنی تا دیگه اذیت نشی 

عمل کردم کج موند قوزش رفت . چیکارکنم دیه 😥😥😥 اینم کار خداس 

با اجازه استارتر میشه برا ارزوی تودلیم نفری ۳ صلوات بفرستید 🙂❤

باز آمد شوهر بی بهانه، با ادایی کودکانه، هیکلی چون استوانه می کند غر غر به خانه، یادم اید روز اول، گردنش کج، دست و پا شل . پیش بابا موش میشد سر خیس تا گوش میشد . دختری افتاده بودم مهربان و ساده بودم نرم و نازک، شاد و چابک. چشمهایم همچو اهو، عطر موهایم چو شب بو . می شنیدم از لب او حرفایی همچو جادو : من غلام خانه زادت، جان دهم هر دم به یادت، گر نیایی خانه ی من می گریزد روحم از تن . بعد از آن گفتار زیبا خام گشتم من همان جا . شد به پا جشن عروسی کیک و شام و دیده بوسی . بعد از آن دیگر ندیدم هرگز آن اوقات بی غم . قسمتم یک مرد جانی ، اندکی لوس و روانی ، بی اراده همچو یابو، پرخور و مغرور و پر رو . بشنو از من جان خواهر، هر که کرد این دوره شوهر ؛ خاک بر سر گشت و حیران . شد پشیمان شد پشیمان شد پشیمان......
2740

ول کن بابا

تو که فقط انگشتته

من پاهام ضربدری خودم میتونم درس راه برم ولی یادم رفتنی اینجوری راه میرم

۱۹ سالمه ازدواج هم کردم زانوهام جوری زده بیرون که جلو شوهرم خجالت میکشم ولی حتی یه بارم چیزی از پاهام بهم نگفته

البته این مشکل از اول نبود تو ۴،۵سالگی بهم آمپول میزنن نمدونم چجوری میزنن طرف ناشی بوده از اون به بعد پاهام اینجوری میشه

با خانواده هایی که همچین طرز تفکری دارن فامیل نشی باور کن خوشبخت تری

سیسیتونم از ۱۵سالگی اینجام، نومزدم و پاییز ۱۴۰۳ عقد میکنم یه دوره طولانی افسردگی و پنیک داشتم و کم کم  دارم به زندگی برمیگردم 💚🌱
با اجازه استارتر میشه برا ارزوی تودلیم نفری ۳ صلوات بفرستید 🙂❤

فرستادم

2706