2737
2734
عنوان

بازم این زنای مزخرف عصابمو خورد کردن😥لطفا بیاید😥😥

| مشاهده متن کامل بحث + 2796 بازدید | 142 پست
وای اسی این چیه دیگه نصف ملت پاهاشون اینجوریه به خدا من خیلیارو دیدیم اینجورین اصلا عیبو ایراد به حس ...

مت اطارافم و حای تو اون همه دوست کسی پاهاش اینجوری نبوده 

چی بگم اصلا گرفتار شدم همش میگم اصلا جوراب نمیپوشم ک عادت کنم نمیتونم

دختری از دیار حسرت ... متنفر ازتحصیل & عشق اهنگ و فیلم، عاشق عشق اما واقعی😉 رک ولی مودب. خنده رو مهربون معتقد به احترام اما متقابل🙃 💯تنهایی بهتر ز بودن های پوچ 💯 رمان خون & امید به اینده ۰/۰😑انقریبه بشه ۱۸ سالم😒 تنهایی به ز بودن های پوچ😏    اها راستی:  تورک قیزیام🤩           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط بگم قدر خانواده آت بدون خوشبحالت اینقدر بهت فکر میکنن برات زحمت میکشن حس و حالت خوب کنن

اره مخصوصا مادرم نمیدونی چقد عصه میخوره

دختری از دیار حسرت ... متنفر ازتحصیل & عشق اهنگ و فیلم، عاشق عشق اما واقعی😉 رک ولی مودب. خنده رو مهربون معتقد به احترام اما متقابل🙃 💯تنهایی بهتر ز بودن های پوچ 💯 رمان خون & امید به اینده ۰/۰😑انقریبه بشه ۱۸ سالم😒 تنهایی به ز بودن های پوچ😏    اها راستی:  تورک قیزیام🤩           
چی بگم عزیزم مردم ظاهر بینند  خیلیا پا و دندونمو تو سرم میزنن درسته وا نمیدم اما دیه داعون سدم ...

والا اطرافیانتون خییلی بی فرهنگن وگرنه این دوتا مورد خیلی عادین پاهای خیییییلیا اینجوریه من تا دلت بخواد دیدم والا به عنوان ایراد هیچ وقت یاد نشده ازشون.دندونای خیلیام کجه این چیزی نیی که بخوای به عنوان ایراد طرف بگی دوستای من خیلیاشون دندوناشون کجه تو فامیلم چند مورد بوده کسی توجه نکرده عجیب بود برام اینایی که گفتی

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
2731
والا اطرافیانتون خییلی بی فرهنگن وگرنه این دوتا مورد خیلی عادین پاهای خیییییلیا اینجوریه من تا دلت ب ...

اره بابا اینجا یک دقتی ب پای من میکنن اب میشم

مت اطارافم و حای تو اون همه دوست کسی پاهاش اینجوری نبوده  چی بگم اصلا گرفتار شدم همش میگم اصلا ...

چقد عجیب اخه اصلا زیاد کج نیس من فک کردم حالا چجوریه که اینقد ناراحتی

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
چقد عجیب اخه اصلا زیاد کج نیس من فک کردم حالا چجوریه که اینقد ناراحتی

اره ناراحتیم حد نداره

اره ناراحتیم حد نداره

زبون ملت از نیش عقرب زهراگین تره چجوری میخوان اون دنیا جواب بدن خدا میدونه

2740