2410
2553

امروز یکی از هم دهاتیا اومده بود از مامانم گل بگیره ببره بکاره دیر به دیر میبینیمش اما خوب هم دهاتیم با مامانم جوره 

منم میدونید بخاطر کجی انگشت پام یه کش مانندی پوشیده بودم اوند یکم نشست و گفت چخبر به من خوبی و اینا بعد هی گیر داد این چیه پوشیدی برا چی پوشیدی 

اتقدر گفت منم از حرصم دراوردم گفتم بخاطر این پوشیدم تا دید یکم هیجی نگف بعد گفت وای حیف چرا اینجوریه و اخی و حیف دختریتو و اینا و تشریف برد . بعد گفته بود یه پسر خوب دنبال دختر میگشت خواسته منو بگه و دیگه مشیمون شده و حتی گفته دختر بیجاره دندوناشم درس نمیکنن هیجی ولی پاش خیلی بد بود . 😥😥😥😥😥😥😥

واقعا چرا خدا کاری میکنه همه ب من اینجدری بگن ناراحتم بکنن

دختری از دیار حسرت ... متنفر ازتحصیل & عشق اهنگ و فیلم، عاشق عشق اما واقعی😉 رک ولی مودب. خنده رو مهربون معتقد به احترام اما متقابل🙃 💯تنهایی بهتر ز بودن های پوچ 💯 رمان خون & امید به اینده ۰/۰😑انقریبه بشه ۱۸ سالم😒 تنهایی به ز بودن های پوچ😏    اها راستی:  تورک قیزیام🤩           
منم شست پام کجه چه ربطی داره ببینم شست پاتونو؟

چند سالتونه؟

الان میزارم عکس

دختری از دیار حسرت ... متنفر ازتحصیل & عشق اهنگ و فیلم، عاشق عشق اما واقعی😉 رک ولی مودب. خنده رو مهربون معتقد به احترام اما متقابل🙃 💯تنهایی بهتر ز بودن های پوچ 💯 رمان خون & امید به اینده ۰/۰😑انقریبه بشه ۱۸ سالم😒 تنهایی به ز بودن های پوچ😏    اها راستی:  تورک قیزیام🤩           

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

زر مفت زده .انگار خودش انجلینا جولیه رو دختر مردم عیب میذاره اینا مغزشون زنگ زده اهمیت نده

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   
2720
منم شست پام کجه چه ربطی داره ببینم شست پاتونو؟

میشه شمام عکس بدبد😔

2714

باع ینی تو واقعا حاضر بودی بری با کسی ازدواج کنی که اونطور طرز فکری داره؟

و مطمئن باش اونجور آدما مورد خوبی برا خواستگاری معرفی بهت نمیکنن 

یکی بوده عین خودشون 

تو نباید غصه بی لیاقتی مردمو بخوری 

برا خودت ارزش قائل باش

واسه اینکه از حرف دیگران آسیب نبینی باید اول خودت باید با این موضوع کنار بیای...بعدشم اگه با عمل درست میشه برو عملش کن

سرباز خسته و زخمی از راه رسید...زن از خانه رفته بود...زخمی که او را در قطار و جنگل و جاده نکشته بود ، در خانه کشت...
زر مفت زده .انگار خودش انجلینا جولیه رو دختر مردم عیب میذاره اینا مغزشون زنگ زده اهمیت نده

والا خسته شدم انگار مثلا خودم نمیدونم انگشتم کجه و زشته و عادی نیس لازم به گفتن اونا نیست که اصلا . بیچاره مامانم جقد ناراحت شد و همش میگه چرا تو اینجور شدی ک بهت همچین حرفی بزنن ناراحت نشو ولی خوب نمیشه

وااا عزیزم اهمیت ندع ولش مگر پات چطور هست؟؟

اخر عکس میزارم 

واا خوب اینا که چیز خاصی نیس به راحتی درست میشه چرا عیب میزارن روت الکی الکی  بعدم فدا سرت اگه ...

بابا گور بابای شوهر شوهر میخوام چیکار کنم اخه 

بخاطر خودم ناراحت میشم ن شوهر . 

2706