2737
2734

سلام من ۷ساله مستاجرم ینی جر خوردم هم از بابت کرایه هم از بابت جابه جایی وسایل تو اسباب کشی 

الان میخوام بر یه طبقه از خونه ی مادرشوهرم بشینم

مادرشوهرمم خیلی پیر

جوریکه هر آن امکان داره اونجا رو ارث ورثه کنن

جاریای دیگمم که تو ساختمونم دست به هیچی خونه نمیزنن ینی هزینه نمیکنن اصلا میگن چون مهلوم نیست مال خودشون بشه یا نه

خب طبقه ای هم که میخوام برم بشینم نصف مادرشوهرممینا 

من اولش گفتم بکشم جلو خونه رو یه ۱۰۰میلیون خرج کنم اما الان پشیمونم 

از اونورم خیلی وسایل دارم میز غذاخوری ۸نفر

یه نظر بدین توروخدا 

دخترم،عشق مامان،چراغ خونم،بی صبرانه منتظرم دستای نازتو بگیرم امیدم (برای سلامتی نی نی م صلوان بفرستین ممنون)

با کله 😐🐴

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

بی کلم چیزی نمیدونم

اقایون لایک و ریپلای نکنند❌❌⛔⛔                       تاپیکای عکس لطفا منو تگ کنید مهربونا 😍😍شانس ندارم همیشه دیر میرسم.                                           خدایا خودت به خاطر عظمتت نسل هر چی مرد خیانتکاره از روی زمین محو کن🤨            
اگه این کار بکنی اون ۱۰۰ تومنی که خرج کردی رو موقع تقسیم ارث بهت برمیگردونن؟

نوچ اصلا

دخترم،عشق مامان،چراغ خونم،بی صبرانه منتظرم دستای نازتو بگیرم امیدم (برای سلامتی نی نی م صلوان بفرستین ممنون)
من ترجيح ميدم اگه يه روز قراره زندگى كنم جورى كه خوشحالم زندگى كنم اگه پولشو دارين اينكارو بكنين دو ...

اره اینم هست اما ما میگیم به هین زودی معلوم بشه ایا که چی میشه داستان بعد اینکارو کنیم

2706