2733
2739
عنوان

کادوی جشن تکلیف چی بگیرم

118 بازدید | 17 پست

سلام دوستان 

ولادت حضرت زهرا سلام الله میخوام بر پسرم جشن تکلیف بگیرم,

دوستان و حاج اقای کانونشون و خودمون هستیم 

نمیدونم براش کادو چی بگیرم ۱۴ سالشه

ممنون میشم نظر بدین

عزیزم یه صلوات برا تعجیل فرج بفرست انشالله دعای امام زمان عج الله شامل حال همگی مون بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مگه برا پسرام جشن تکلیف میگیرن😐

اره دیگه اونام دل دارن 

انگیزه میشع  اعمال واجبش را مرتب تر انجام بده

عزیزم یه صلوات برا تعجیل فرج بفرست انشالله دعای امام زمان عج الله شامل حال همگی مون بشه

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم

یه سجاده خیلی ناز و یه جلد قران و یه جلد مفاتیح الجنان

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم یه سجاده خیلی ناز و یه جلد قران و یه جلد مفاتیح الجنان ا ...

برا پسر بزرگم اتفاقا قران و مفاتیح گرفتم و صفحه اول براش یه یادداشت خوب نوشتم دل میخواد در کنار اینا که بعد معنوی داره یه چیز,دیگه هم بخرم

2740

یه سجاده خیلی ناز و یه جلد قران و یه جلد مفاتیح الجنان

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
کلاسی چیزی اگه دوست داره ثبت نامش کن

پینگ پنگ میره , تازه یه هفته  پیش راکت شو عوض کرده یه درجه بهتر خریده

خیلی به ظاهرش اهمیت میده نمیدونم چی بگیرم که به این علاقه اش نزریک باشه

برا پسر بزرگم اتفاقا قران و مفاتیح گرفتم و صفحه اول براش یه یادداشت خوب نوشتم دل میخواد در کنار اینا ...

میشه حالا که تو تاپیکت اومدم یه درخواست کنم؟ 

من که به کارت نیومدم و کارتو راه ننداختم... اما ازت یه خواهش کنم... امید که براورده بشه. 

مامان مهربون به شکرانه اینکه خداوند پسری سالم بهت داد میشه توی این جشن مبارک برای منم دعا کنی که پسرمو خدا بهم دوباره ببخشه و مامان شم؟ 

خیلی بهم لطف میکنی مامان مهربون. 

پینگ پنگ میره , تازه یه هفته  پیش راکت شو عوض کرده یه درجه بهتر خریده خیلی به ظاهرش اهمیت میده ...

بلوز و شلوار با قاب موبایل خوبه

هیچ حیوونی فهمیده تر از کووالا نیست.یعنی قشنگ درک کرده هیچی تو دنیا ارزشش بیشتراز خواب نیست✋🏻😂
2706