2733
2739

وقت تلف کنیه و تهش پشیمونی... 

نمیدونم عشق رو چجوری توصیف کنم ولی اینجوری بگم مثلا وسط یه بحران گیر افتادی حسابی درگیرشی و دلت گرفته به اون فکر میکنی و اوضاع برات قابل تحمل‌تر میشه...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

نه من یبار تو یه رابطه مجازی بودم 2 سال ولی نه تنها به جایی ختم نشد یبار یه جا اتفاقی دیدمش و از برخوردش اصلا خوشم نیومد و خداروشکر میکردم که کات کردیم ادما تو مجازی و واقعیت خیلی فرق دارن

ذات خوب پشتش خداست♥️

ارزش نداره چون به چند دلیل 

۱.ادما در واقعیت هم عشق واقعی رو ندارن چ برسه مجازی

۲.خیلیا اون چیزی ک میگن نیستن

۳.بنظرم عشقی در کار نیست چون با مدل تایپ طرف عاشق نمیشی😐🚶‍♀️

من معصومه ذی نیستم (کاربری ترکیده دخترک_خسته) من (دخترک_خسته_)هسدم   یه آسمان آرزو با دو بال بسته🚶‍♀️💔  من زبونم رو میتونم کنترل کنم اما مشکل طرز نگاه‌کردنم از صدتا فحش بدتره متاسفانه .
2740

من سالها پیش ک سنم کم بود ۲۰ اینا بودم عاشق ی پسر شدم خیلی خوب بودیم خیییلی بلدم بود خوشحال بودم باهاش اما خب اون موقع میدونستم خانوادم نمیذارن ی شهر دیگه ازد کنم برم اونم خانوادش اصرار کردن با دختر عموش ازدواج کرد خیلی سخت بود برام خیییلی واقعا جهنمو ب چشمام دیدم هنوزم ته دلم دوسش دارم براش خوشبختی میخوام از خدا ...

اره شاید از نزدیک ببینیش اصن مورد پسند نباشه 

دقیقا تازه بعضی ادما اخلاقشون مجازی و پشت گوشی خیلی با زندگی واقعی فرق میکنه دیدم خودم😑

من معصومه ذی نیستم (کاربری ترکیده دخترک_خسته) من (دخترک_خسته_)هسدم   یه آسمان آرزو با دو بال بسته🚶‍♀️💔  من زبونم رو میتونم کنترل کنم اما مشکل طرز نگاه‌کردنم از صدتا فحش بدتره متاسفانه .
2706