2703
2553

وقت تلف کنیه و تهش پشیمونی... 

نمیدونم عشق رو چجوری توصیف کنم ولی اینجوری بگم مثلا وسط یه بحران گیر افتادی حسابی درگیرشی و دلت گرفته به اون فکر میکنی و اوضاع برات قابل تحمل‌تر میشه...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

نه من یبار تو یه رابطه مجازی بودم 2 سال ولی نه تنها به جایی ختم نشد یبار یه جا اتفاقی دیدمش و از برخوردش اصلا خوشم نیومد و خداروشکر میکردم که کات کردیم ادما تو مجازی و واقعیت خیلی فرق دارن

ذات خوب پشتش خداست♥️

ارزش نداره چون به چند دلیل 

۱.ادما در واقعیت هم عشق واقعی رو ندارن چ برسه مجازی

۲.خیلیا اون چیزی ک میگن نیستن

۳.بنظرم عشقی در کار نیست چون با مدل تایپ طرف عاشق نمیشی😐🚶‍♀️

من معصومه ذی نیستم (کاربری ترکیده دخترک_خسته) من (دخترک_خسته_)هسدم   یه آسمان آرزو با دو بال بسته🚶‍♀️💔  من زبونم رو میتونم کنترل کنم اما مشکل طرز نگاه‌کردنم از صدتا فحش بدتره متاسفانه .
2714

من سالها پیش ک سنم کم بود ۲۰ اینا بودم عاشق ی پسر شدم خیلی خوب بودیم خیییلی بلدم بود خوشحال بودم باهاش اما خب اون موقع میدونستم خانوادم نمیذارن ی شهر دیگه ازد کنم برم اونم خانوادش اصرار کردن با دختر عموش ازدواج کرد خیلی سخت بود برام خیییلی واقعا جهنمو ب چشمام دیدم هنوزم ته دلم دوسش دارم براش خوشبختی میخوام از خدا ...

اره شاید از نزدیک ببینیش اصن مورد پسند نباشه 

دقیقا تازه بعضی ادما اخلاقشون مجازی و پشت گوشی خیلی با زندگی واقعی فرق میکنه دیدم خودم😑

من معصومه ذی نیستم (کاربری ترکیده دخترک_خسته) من (دخترک_خسته_)هسدم   یه آسمان آرزو با دو بال بسته🚶‍♀️💔  من زبونم رو میتونم کنترل کنم اما مشکل طرز نگاه‌کردنم از صدتا فحش بدتره متاسفانه .
2706