2737
2734
عنوان

شبیه به خط کشم🥲بیایین..

| مشاهده متن کامل بحث + 530 بازدید | 57 پست
اتفاقا بزار برا عروسیت ترکه ای باشی لباس تو تنش شیک میشه سینه هم ک سوتین ابری هست باسنم شرت پورتزی ا ...

من برا جشن عقدم یه لباس انتخاب کردم که خیاط مجبور شد تیکه تیکش کنه از اول بدوزه🤣 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قرص سیپروهپتادین برای من جواب داد  رازیانه هم میگن برای بزرگ شدن اندام زنانه خوبه  پودر ...

چه مدت خوردی سیپرو؟برگشت نداشت؟

من قلبم خیلی شکسته خیلی تنهام جز شما نی نی سایتیا کسیو ندارم میشه دعام کنید؟!دارم سقوط میکنم  
2731
قرص گین آپ عالیه اصل دارم.تاپیکم بخون همه محصول دارم.سینه باسن.بدن واقعا ج میگیری

عزیزم چرا میخای معده و کبدش و داغون کنی وجدانا کل دنیا و پزشکا دارن میگن ما قرصی نداریم یه قسمت بدنم و چاق کنه انوقت شما تبلیغ .... استارتر عزیزم چاقی روش داره دکتر تغذیه میگه بعد غذا یه قاشق جوانه گندم با ماست یا شیر قبل خواب خوردن پودرهای مغزی مقوی با شیر و عسل خوردن هر وعده حداقل ۱۴ قاشق پلو یا ماکارونی اگه آشم میخای بخوری یه کاسه با مخلفات کنار غذا مثل دلستر اگه نبود شربت اآبلیمو یه لیوان یه کف دست یا بیشتر نان میان وعده همون عصرانه کتلت یا مقداری ماکارونی یا سیب زمینی سرخ در دو ماه نتیجه میگیری سراغ قرص نرو گلم فقط مولتی ویتامین روزانه بخور سراغ روشهای چاقی و قرص و اینا نرو فقط تغذیه ...

اره مرسی

بفرما

فقط 36 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بِهترین روز زندگیم روزیه که ی وروجک شبیه تو بیاد و این روز وبا هم جشن بگیریم🥺🤰😍🫀                                              دیر بشه ولی حسرت نشه...💔
سایزت چنده؟ عکس نمی‌تونی بذاری؟ آخه این قد و وزنی که گفتی اصلا لاغری رو نشون نمیده خیلی هم خوبه!&nbs ...

عکس نه ،قدم رو مطمعن نیستم ۱۶۵ دقیق باشه قدم بلنده ب خاطر این دراز نشونم میده 

2738
عزیزم چرا میخای معده و کبدش و داغون کنی وجدانا کل دنیا و پزشکا دارن میگن ما قرصی نداریم یه قسمت بدنم ...

اصلا دروغ نمیگم و اهل این کارا نیستم خودم وجدان دارم.فروشم واتساپه گروه دارم و خداروشکر کلی رضایت از مشتریای عزیزم دارم.هرکس خوایت میتونه بیاد حتی با مشتریام حرف بزنه.من خودم وجدان دارم

2706