2737
2734
عنوان

شبیه به خط کشم🥲بیایین..

530 بازدید | 57 پست

خیلی لاغرم اندامم صافه شبیه خط کش راهی نیست برا بزرگ کردن سایز اندازه سینه؟🥲

همیشه نامزدم از اندامم تعریف میکنه ولی خودم میدونم فقط برا دلم اینارو میگه ،میخوام تا عروسی چاق بشم یخورده چی کار کنم ؟ تغذییمم خوبه هر چی دارو اینا رفتم دکتر مصرف کردم جواب نداده

چیزای نشاسته دار زیاد بخور 

باشگاه برو برای برجسته شدن

تو مثل رقص گل سرخی رو باد..🥀 خطاب به اون کاربری که همش در حال چک کردنو گزارش زدنو کلن پیگر ماست بگم:بهت حق میدم اگر منم همچین مریضی حاد روانی داشتم وضعیتم همین بود🤣🤣🤣میشه اینقد الکی گزارش نزنید؟دیگه شماره ندارم😐ولک ناموصن شرافتن😐چند بار میخاین تعلیقم کنید خی اولش که jengolefengol بودم بعد شدمjengolefengol_برگشته . بعدش شدن خاهر jengolefengol.😐😐😐😐😐خب من مثل شما پارتیم پیش نی نی یار کلفت نیست که هر کاری کنید تعلیق نمیشید نی نی یار به من آلرژی داره😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مردم میخوان لاغر شن بعد لاغرای اندامی میخوان چاق شن😐💔

من معصومه ذی نیستم (کاربری ترکیده دخترک_خسته) من (دخترک_خسته_)هسدم   یه آسمان آرزو با دو بال بسته🚶‍♀️💔  من زبونم رو میتونم کنترل کنم اما مشکل طرز نگاه‌کردنم از صدتا فحش بدتره متاسفانه .
2728

😂😂دیوونه

ولش کن باهمین خودت عشق کن

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       
2738

برا صورت یه مکمل غذایی میشناسم کسی معرفی کرده نتیجشم دیدم میخوای عکسش و بفرستم؟

طریقه مصرفشم نمیدونم خودت خواستی بخری بپرس چه جوری استفاده کنم و روزانه چند بار

فقط 36 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بِهترین روز زندگیم روزیه که ی وروجک شبیه تو بیاد و این روز وبا هم جشن بگیریم🥺🤰😍🫀                                              دیر بشه ولی حسرت نشه...💔

اتفاقا بزار برا عروسیت ترکه ای باشی لباس تو تنش شیک میشه سینه هم ک سوتین ابری هست باسنم شرت پورتزی الان من سینه و باسنم بزرگه ولی خیلی سخته لباسا براساس دور سینه دوخته میشه و لباس اماده تو تنم نمیشینه

قرص مخمر آبجو بخر از داروخونه بعد هر وعده یه عدد بخور خیلی خوب میشی خیلیم قرص مفید و بی ضرریه کودکان ...

من به بعضی قرصا حساسم و سریع هورمونام بهم میخوره ،عوارض که نداره؟

2706