2737
2734
عنوان

آقا میخوام ازدواج بکنم ولی خاستگار ندارم😐

| مشاهده متن کامل بحث + 763 بازدید | 60 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام

بد نیست نیم نگاهی به آمار وحشتناک طلاق هم داشته باشید تا با دید بهتری به ازدواج فکر کنید

سخن صحیح را بپذیرید حتی اگر گوینده ی آن خود به آن عمل نکند.پیامبر(ص)  🌺🤵عده ای میگن اینجا سایت بارداری و زایمانه در نتیجه مختص خانم هاست و حضور آقایون بی مورده که واقعا مایه ی تعجبه چون محتوای تاپیک ها چیز دیگه ای میگه و با یه نگاه اجمالی به تاپیک های خصوصا پربازدید میبینید که اکثرا در مورد هر چیزی صحبت میشه جز در مورد بارداری و زایمان که اگر غیر از این بود حتی دختران مجرد هم عضو نمیشدند چه برسه به آقایون چون براشون جذابیتی نداشت! در ضمن آقایون میتونن اینجا شناخت بهتری نسبت به خانم ها پیدا کنن که بعد ازدواج در زندگی زناشویی به کمکشون میاد پس با حضور آقایون داخل سایت کنار بیاید و حساسیت به خرج ندید و هر زمان براتون مزاحمت ایجاد کردند براشون گزارش بزنید یا از طریق پیام خصوصی به نی نی یارهای محترم اطلاع بدید تا برخورد کنند در غیر این صورت صرفا بابت حضورشون بازخواستشون نکنید و حرف زشت نزنید چون اینطوری فقط شخصیت خودتونو زیر سوال میبرید 🤵🌺 ((دروغ، سرآغاز همه ی بدی هاست.)) حضرت علی(ع)
2738

من ۲۰سالمه دارم جدامیشم واقعا هنوز زوده

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم

ببخشید یه سوال

کسی که توی ناشناس کانال تلگرام؛بلاکت میکنه اما توی پیویش بلاکت نمیکنه ومیتونی بهش پیام بدی

فازش چیه؟

بهش میگم جواب نمیده

مشکل ازآنجاشروع شدکه قبل ازانجام کاری به جای اینکه بگوییم ببینم  خدا چی میگه؟ گفتیم مردم چی میگن
بشین درستو بخون از نظر شغلی مستقل شو بعدشم ببین خودت از زندگی چی میخوای خودتو بشناس بعد برو با یه نف ...

درسول که دارم میخونم کارم که چند ماهی رفتم به عنوان رنگ کار تویه سالن کار می‌کردم ولی مامان خانم به کسی نمی‌گفت ولی دخترعموم که میره پیشخوان هی اونو با من مقایسه میکنه که ببین اون فلان و بهمان درصورتی که حقوق من بیشتر بود میخواستم با سکه پس انداز کنم میگف نه طلا گرون شده صبر کن الان زن عموم بش گفته که حقوقشو با سکه پس انداز میکنه هی میگ ببین رفته سرکار پس اندازم میکنه

2706