2726

همه همسنام نامزدن بجز من 

منم دانشجوعم 

قیافم هم خوبه 

خانوادم همینطور 

ولی اصن خاستگار ندارم

میخوام دیگ مستقل شم اینجور مجردیو دوست ندارن

سنمم ۲۰

ولی جالبه تاحالا۳یا۴تا حاستگار داشتم کع مامانم بدون پرسش از من رد می‌کرد 

چند ماه پیشم عموی دوستم خاستگارم بود مامان گف نه 

من میخوام زندگی خودمو داشته باشم روم نمیشه به مامانم بگم اه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم

نوشته بود:؛:؛:؛:کسایی که تو سرنوشت هم باشن، به همدیگه برمیگردن.شاید دور باشن، شاید دور بشن، شاید دیر همو پیدا کنن اما بالاخره میرسن ...♤♤                                        عجیب نیست که یک کتاب بعد از چندین‌بار خوانده شدن، چاق‌تر می‌شود!انگار چیزی لابلای صفحه‌ها جامی‌ماندچیزهایی مثل، احساسات، افکار، صداها...^

بشین درستو بخون از نظر شغلی مستقل شو بعدشم ببین خودت از زندگی چی میخوای خودتو بشناس بعد برو با یه نفر دیگه زندگی کن به نظرم زوده 

زندگی با همه دشواری ها باز هم زیباست  

اینکه میخوای ازدواج کنی

بعد میگی میخوام مستقل بشم

خیلی متفاوت هستن!

سن 20 خیلی خیلی زوده برای ازدواج

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،همه در نوازش ملایم یک انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون؛تا وقتی که دیگه نداشمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی...✨
2706