2737
2739
عنوان

از دختره داداشم متنفرررررم😖

| مشاهده متن کامل بحث + 9626 بازدید | 253 پست
اسی چند سالته میگی ده 11 سالت بوده اونو بزرگ کردی الان 8 سالشه تو بچه 4 ساله داری بنظرم چونن کم سالی ...

ببین من۲۲ سالمه    حالا شاید دقیق حساب نکردم ولی تقریبا از دوران راهنمایی  همش پیش من بود .فکر کنم بیشتر ۱۱ سال داشتم 

وَلـی یه چیـزایـی تا ابـَد باهـات میمـونِه!  مثـل بـَدترین حـِس تو  بهـَترین سِـن ⁦⁦⁦༎ຶ‿༎ຶ⁩
نه حسادت نیست مطمینم  از من بدش میاد  از بچه هام بدش میاد  دست پسرم بهش میخوره جیغ ...

توام میگفتی ساکت شو ادب یادت ندادن

چراجلوی یه بچه کوتاه میای اون چیه که بخوادبه تو وبچه هات توهین کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیتونم چیزی بگم فقط حرصمو سر خودم و پسرم خالی میکنم بهش میگم بهش نزدیک شدی بلند میشم خودمو میکشم 😖 ...

وا چیکار به اون بچه داری؟؟؟؟؟؟ چرا بچتو اذیت میکنی ؟؟؟؟ واقعا که!!! یادبگیر از بچت دفاع کن 

من نمیدونم چیکار باید با برادرزادتون بکنید 

ولی توروخداااا مراقب اعتماد به نفس بچه خودتون باشید 

نذارید کسی خرابش کنه 

آنکس که بداند و بخواهد که بداند/خود را به بلندای سعادت برساند/آنکس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آنکس که نداند و نداند که نداند/در جهل مرکب ابدالدهر بماند /آنکس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند!
2731
باش بدرفتاری کردی؟؟؟ اگه نه به پدر مادرش بابت تربیت بدشون تذکر بده

فقط  با صدای بلند گفتم هفته ی دیگه اگه تو اینجا باشی من پامو خونه مامانم نمی زارم😐

وَلـی یه چیـزایـی تا ابـَد باهـات میمـونِه!  مثـل بـَدترین حـِس تو  بهـَترین سِـن ⁦⁦⁦༎ຶ‿༎ຶ⁩
2738
من گفتم حالا چکار کردی 

نمیتونم بزنمش این اجازه رو ندارم فقط الکی تهدید به زدن میکنم 🤣🤣🤣🤣 ببین خیلی ازش بدم میاد ، خییییلی هاااا ولی اصصصلا دلم نمیاد بهش دست بزنم . 😢

ن یادمه یه عروسک بود دستش دراز بودش

😂

همچین پروفی نداشتم

من حاجتمو از حضرت زهرا گرفتم روز تولدش 🥰🤩اگه امضامو میخونی یه صلوات بفرست سالم بغلش کنم   بعد ۸ سال تو به من هدیه دادی💗برام حفظش کن💚
ببین من۲۲ سالمه    حالا شاید دقیق حساب نکردم ولی تقریبا از دوران راهنمایی  همش پیش من ...

واقعا رو مخه سعی کن یه مدت همدیگرو نبینید یکم فاصله بینتون بیوفته شاید درست شد 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
نمیتونم بزنمش این اجازه رو ندارم فقط الکی تهدید به زدن میکنم 🤣🤣🤣🤣 ببین خیلی ازش بدم میاد ، خیییی ...

عزیزم خیلی مهربونی اتفاقا 

شهر عزیزم دلم به شدت برات تنگ شده. به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهم دعوا کنیم،  تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌. 
به بچه چیزی نگو به پدر مادر بی فکر بی مسئولیتش چهار تا حرف درشت بزن که دردشون بیاد

پدرش یعنی داداشم  شوخه به شوخی میگیره همه چیوووو  

مامانم هم پشتشو میگیره میگه بچه ت اذیتش می‌کنه بهش دست میزنه 😣 به موهاش دست میزنه بهش نگاه می‌کنه 😐😐😐😐😐😐😐  مامانم واقعا از مامانش خجالت میکشم اگه حرف بزنم منو قورت میده 

اهاااا راستی وقتی امشب اومد خونه مامانم من چون ضعف کرده بودم مامانم زودتر شام گذاشت اون دختره دیرتر اومد بعد مامانم بهش گفت گشنته عزیزم ؟ برگشت با لحن خیلی بدی گفت چیه نکنه فکر میکنید من مثل عمه نمیتونم جلو شکممو بگیرم 😐😐😐😐 اون  لحظه بغض کردم 

ی بار با لبخند بهش بگو عمه جون اگ میدونی از پسرم خوشت نمیاد بمون خونتون که پسرم اذیتت نکنه 

شهر عزیزم دلم به شدت برات تنگ شده. به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهم دعوا کنیم،  تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌. 
2706