2737
2734
عنوان

از دختره داداشم متنفرررررم😖

9626 بازدید | 253 پست

وااااای یعنی می بینمش کهیر میزنمممم 

اسمش که میاد حالم بد میشههههه 

فکر کنم کلاس سومه 

و بچه ی من ۴ سالشه 

این دختر تو دستای من بزرگ شد . خودم بزرگش کردم خودم بهش غذا دادم خودم شستمش خودم خوابوندمش و باهاش بازی کردم زمانی که من همششش ۱۰_۱۱ سالم بوووود. 

بعد الان هروووقت  پسر منو می بینه بهش میگه برو گمشو زشت میمون بد ترکیب بد قیافه 

دلم میخواد بگیرم خفش کنم ولی فقط سر پسرم داد میزنم و میگم دیگه نرو پیشش🤬😡 

وای که من چقدر بدم میاد از این دختر 

به دختراتون تربیت یاد بدید اینقدر نفهم بار نیان که جلوی مادر یه بچه همچین الفاظی بکار نبرن 

مادرش هم بهش میگه ولش کن بهش توجه نکن 

دختره برمیگرده به مامانش میگه چکار کنم مامان دوسش ندارم از قیافش خوشم نمیاد 😐🥴🥴🥴🥴🥴🥴😐😐😐 

حالا نگید حسوده و فلانه و اینا چون از یه زمانی به بعد کللللا دختر و عمه ای با هم دشمن شدیم و دیگه حسی به هم نداریم 

وای که اصلا نمیتونم تحملش کنم 🥴🥴😖😖😖

وَلـی یه چیـزایـی تا ابـَد باهـات میمـونِه!  مثـل بـَدترین حـِس تو  بهـَترین سِـن ⁦⁦⁦༎ຶ‿༎ຶ⁩

سر پسرت داد نزن🙁

اون چه گناهی داره؟

بچه داداشتو دعوا کن

یا ارتباطو به حداقل برسون

دوست عزیزی که وقتی تو بحث با من کم میاری میری سراغ چک کردن تاپیک هام و سنم....                                        ‌   با این رفتارت در چشمم احمقی بیش نیستی!پس یا ریپلای نکن،یا وقتی ریپلای میکنی فقط و فقط راجع به اون موضوع صحبت کن.چون تاپیک های من به تو مربوط نیست 😚😄    دوست گرامی!  خداروشکر ‌من نام کاربری ها یادم نمیمونه .اگر تو یه تاپیک باهات بحث کردم،بدون دشمنت نیستم.ما دوتا آدمیم با دوتا تفکر جدا از هم! طبیعیه که عین هم فکر نکنیم.  و اون تفکر تا توهین به اعتقادات و باور کسی نباشه،محترمه😇پس اگر بعد از بحث با من،دیدی تو یه تاپیک دیگه باهات گرم گرفتم،تعجب نکن.چون نمیشناسمت و فقط یا باهات موافقم یا مخالف😆اگر جوابی از سوی من دریافت نکردین بدونین قطع امید کردم ازتون🥱🙏قابل توجه برخی دوستان گله مند : لینک پیام ناشناس مثل اینه که یه دسته شمشیر بذارید جلو یه عده ،پشتتون رو بکنید بهشون و توقع داشته باشید براتون باهاش میوه پوست بگیرن!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
مادر پدرش تربیتش نکردن دیگه

پدرش لوسش کرده و مادرش فقط بهش میگه بهش توجه نکن 😐😐😐 دیگه امشب زدم‌به سیم اخرررر   بلند شدم دست پسرمو گرفتم رفتم گوشه ی هال نشستم 

وَلـی یه چیـزایـی تا ابـَد باهـات میمـونِه!  مثـل بـَدترین حـِس تو  بهـَترین سِـن ⁦⁦⁦༎ຶ‿༎ຶ⁩

وا چ پرو بچه هم نیس ک این حرفارو از رو بچگی بزنه. بنظر من سری بد بزن دهنش خون بالا بیاره😂

میزنم گیتارو میخونم 😍🙃میزنی زااار و میدونی🙃من اینجوری خالی میشم 🙃🙃تو اینجوری نمیتونی😔🙃میرم تو ماشینو فقد با ی موزیک داد میزنم. میرم ولی یادت نره. برنده بازی منم 😏برو و دوراتو بزن. میرمو دور نمیزنم 😢😏      

وای وای اسی بخدا از حس تو ده برابر بدترشو من به بچه جاریم دارم دقیقا

❤❤ یه دقیقه این پایینو نگاه میکنید قربون چشمای خوشگلتون https://adanbaba.com/wap/goods/bargainlaunch?launch_id=587433  دوست جونیام بهم رای میدید خوشحالم کنید الهی خدا شما رو خوشحال کنه 😘😘😘
2706