2733
2734
عنوان

از دختره داداشم متنفرررررم😖

| مشاهده متن کامل بحث + 9626 بازدید | 253 پست
بزن دهنش نفهمه از کجا خورده یه بار که زدی صاحبش پیدا میشه بعد بهش بگو درست تربیتش کن تا نزنم 

نمیتونم بزنم عزیزم نمیشه بزنم  اصلا اجازه ندارم 

ولی دیگه نمی‌رم . 

امشب خیلی ناراحت شدم خیلی بهم حرف زد خیلیییی 

وَلـی یه چیـزایـی تا ابـَد باهـات میمـونِه!  مثـل بـَدترین حـِس تو  بهـَترین سِـن ⁦⁦⁦༎ຶ‿༎ຶ⁩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اون قل دختره خیلی آرومه  ولی پسرم همش می‌ره روبروش میشینه به موهاش و لباساش دست میزنه امشب هم ب ...

وای تو سکوت کردی؟؟؟ همونجا میگفتی تو اگه تربیت داشتی که اینجوری حرف نمیزدی بی ادب، دفعه ی دیگه به بچم اینا رو بگی با من طرفی. بعدم به باباش میگفتی اسکار بهترین تربیت بچه رو به شما باید بدن. 

2731

خواهش میکنم نفریی یه صلوات بفرستید لطفا برای حاجت روا شدنم 😭🙏

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....تو رو خدا خیلی دعام کنید انشالله من و عزیزانم به جمیع حاجات دلمون برسیم و خدا دلمونو شااااد کنه انشالله 🥺🙏😭😭😭

عزیزم با داداشت جدی صحبت کن بگو اگه میخوای بیام تو جمع خانوادگی پس دخترتو ادب و توجیه کن،وگرنه من پامو اونجا نمیزارم جایی که بخوان اعتماد به نفس بچمو نابود کنن و اذیتش کنن جای من نیس یا ادبش کن یا خودم وارد عمل میشم🙅🙅👊👊

نمیتونم بزنم عزیزم نمیشه بزنم  اصلا اجازه ندارم  ولی دیگه نمی‌رم .  امشب خیلی ناراح ...

زدن اجازه نداری چهار تا حرف بلوی بزنی گه طرف حساب کار دستش بیاد شوهرت بگه 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
از وقتی بچه هام  کم کم بزرگ شدن 😓

احتمال حسادت زیاده ولی چی شد کم کم بدتون اومد 

دختر کوچولوی مامان❣                  منتظر اون روزیم که بیای توبغلم😍                  تابهت نشون بدم زندگی چه قد قشنگه😍❤                                بارون🌧وبرف☃️نشونت بدم                        بهت از قشنگی فصلا بگم🍁🌾🌸❄                        تا ببینی ماه و خورشید و ابرا چقدر جادویی ان🌝🌜🌫                        تا بیای ترانه خوش زندگیم باشی🎶❤                                  
نمیتونم بزنم عزیزم نمیشه بزنم  اصلا اجازه ندارم  ولی دیگه نمی‌رم .  امشب خیلی ناراح ...

چقد حرص دراری اسی. اه . دلم‌واسه بچت سوخت چه مادری هستی نمیتونی از بچت حمایت کنی

2706