2737
2739
عنوان

از دختره داداشم متنفرررررم😖

| مشاهده متن کامل بحث + 9626 بازدید | 253 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پدرش لوسش کرده و مادرش فقط بهش میگه بهش توجه نکن 😐😐😐 دیگه امشب زدم‌به سیم اخرررر   بلند ...

شما چرا خودزنی میکنی عزیزم ،چرا طوری رفتار میکنی که بچه تون اعتماد به نفسش رو از دست بده

باید با تمام قوا هر وقت جایی بودین حتی اگر منزل تنها هستید دائم از پسرتون تعریف و تمجید کنید و بهترین منطقه از محل که تو دید باشه براش در نظر بگیرید ،نه اینکه گوشه گیری کنید که پسرتون باورش بشه دور ازجونش قیافه ی زیبایی نداره یا مشکلی وجود داره 

ما ملت امام حسینیم💚💚
پس اون یکی قلش چی؟؟؟ با اون مشکلی نداره؟

اون قل دختره خیلی آرومه  ولی پسرم همش می‌ره روبروش میشینه به موهاش و لباساش دست میزنه امشب هم بهش گیر داده بود پیرهنت چقدر قشنگه از کجا خریدیش 😣 اینقدر ازش پرسید اونم  بهش گفت میمون ایکبیری زشت بد قیافه گمشو اونور

وَلـی یه چیـزایـی تا ابـَد باهـات میمـونِه!  مثـل بـَدترین حـِس تو  بهـَترین سِـن ⁦⁦⁦༎ຶ‿༎ຶ⁩
2731

یاد پسر داییم افتادم بچه بودند به خواهرم میگفت زشت

دلم برای خواهرم شدیدا میسوخت

اونم بچه بود نمیتونستم چیزی بهش بگم

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم، خدایا مراقبم باش  خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم،خالقم روز به روز بیشتر گناه عادی می‌شود و قبحش ریخته، من از عادی پنگاران گناه نباشم. پروردگارم جای ارزش و ضد ارزش با تفاسیر به ظاهر زیبا عوض می‌شود من از ظاهربینان نباشم.معبودم من از توجیه کنندگان گناه برای آرامی عذاب وجدان نباشم. بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم. پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش

قطع رابطه کن !بهترین کار ممکن!منم عمه ام هیچوقت دوستم نداشت و بدش میومد از من!من کاریش نداشتم کلا از اول به دنیا اومدنم انگار دخترشو با من مقایسه میکرد شاید به خاطر اون بدش میومد ازم !ولی الان قطع ارتباطیم راحت ترین زنددگی ممکنو دارم!

2740
اون قل دختره خیلی آرومه  ولی پسرم همش می‌ره روبروش میشینه به موهاش و لباساش دست میزنه امشب هم ب ...

بزن دهنش نفهمه از کجا خورده یه بار که زدی صاحبش پیدا میشه بعد بهش بگو درست تربیتش کن تا نزنم 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
اون قل دختره خیلی آرومه  ولی پسرم همش می‌ره روبروش میشینه به موهاش و لباساش دست میزنه امشب هم ب ...

حسودیش میشه تابلوئه 

طفلی پسرت میخواد باهاش بازی کنه

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم، خدایا مراقبم باش  خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم،خالقم روز به روز بیشتر گناه عادی می‌شود و قبحش ریخته، من از عادی پنگاران گناه نباشم. پروردگارم جای ارزش و ضد ارزش با تفاسیر به ظاهر زیبا عوض می‌شود من از ظاهربینان نباشم.معبودم من از توجیه کنندگان گناه برای آرامی عذاب وجدان نباشم. بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم. پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش

وای تورو‌خدا دوسش داره 😭😭😭داداشتچرا دوتا نمیزنه در گوش این عفریته 

نيم ديگرمن درقلب زيباي توپنهان است عزيزترينم 😊🧸🎈❤️
2706