2737
2739

به بچه تون ، عروس ما بزور پدرمو برد طلافروشی گردنبند خرید براشون ،یازده میلیون ۷گرمه !

ولی چند سال پیش برا پاگشای دختر آبجیم صد تومن دادن النگو عروسی منم یه النگو گرفتن خلات اونم صد ، طلا گرمی صد بود،

عروسمون تیغ زن تاریخه

ع

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
مگه بچه هم پاگشا داره جل الخالق🙄🙄🙄🙄

وای همون😂😂😂

😬کاربر قدیمی❤️ عشقهای من👈🏻اهورامزدا❤️پسرم❤️همسرم❤️ آدمی را آدمیت لازم است…💙  گفتار نیک❤️پندار نیک❤️کردار نیک❤️ (منتها نه برای همه)🥰

پاگشا نوزاد چیه دیگه 😒

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

برای جفت بچه هام قربونی دادن بخاطر همین هیچ توقعی نداشتم اولی یادم نیست دومی پاگشا ۳۰۰تومن پول دادن که من واقعا راضی نبودم همون قربونی ۲.۳تومن پولش بود 

تمومه زندگیمو فقط با یه اشاره بهت میبخشم این کارا برام کاری نداره❤

برا ما چیزی ندادن حتی کادو بدنیا اومدن همینکه دعای خیرشون همراهمونه کافیه ⁦❤️⁩

صلوات خاصه امام زمان (عج):  اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى وَلِيِّكَ وَ ابْنِ أَوْلِيَائِكَ الَّذِينَ فَرَضْتَ طَاعَتَهُمْ وَ أَوْجَبْتَ حَقَّهُمْ وَ أَذْهَبْتَ عَنْهُمُ الرِّجْسَ وَ طَهَّرْتَهُمْ تَطْهِيراً