2733
2739
عنوان

دختر دایی هام جفتشون تو سن کم مهاجرت کردن💕

| مشاهده متن کامل بحث + 1933 بازدید | 105 پست
😂😂😂

اسم و عکس پروفایلت کابوس شبهای کودکیم بود باورت میشه؟ هنوزم میترسم 

🌹لطفا عکس پروفایلم کپی نشه ممنونم🌹➰ تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی؛ مـن یک جهـان پـر از رازم…🍃🍃🌱 ♥️عشق♥️ یعنی دو نفر👩‍❤️‍👨 حالشون بی دلیل کنار هم خوب باشه انقد سختش نکنین🍀 همسر جونم تو مردترینی واسم👸🏻♥️🫅🏻
اره واقعا ایرانیا تک تکشون مغز متفرکن من خودمم تیزهوشان درس خوندم  و همین دایی و زنداییم میگفت ...

اه !پس هم دیگرو درک میکنیم!

حالا فقط دارم به امید اینکه تهران درس بخونم یعنی کلا هدفم شده برم شهر بزرگ چون واقعا خیری از این شهرای کوچیک ندیدم !ببینم اونجا تلاش کنم شاید واقعا به چشمشون اومدم و کارم گرفت !و بعدش مهاجرت !یعنیا خسته شدم !همش یه جا بشینی به چیزایی فکر کنی که آیا میشه انجام بشه یا نه!مبادا ایده هات عملی بشن اونم این روزا که مثل باد هی نظریه هاو ایده ها بروز میشن!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا که اینطوره اهل فن نظر بدین  پسر چهارسالم سوالهایی میپرسه می مونم جواب بدم  مثلا بنز ...

سعی کن جوابای منطقی بدی بهش جوابای همش مشخصه فقط نپیچونش ماشاالله کنجکاوه مطمئنم ایندش روشنه

🌹لطفا عکس پروفایلم کپی نشه ممنونم🌹➰ تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی؛ مـن یک جهـان پـر از رازم…🍃🍃🌱 ♥️عشق♥️ یعنی دو نفر👩‍❤️‍👨 حالشون بی دلیل کنار هم خوب باشه انقد سختش نکنین🍀 همسر جونم تو مردترینی واسم👸🏻♥️🫅🏻
سعی کن جوابای منطقی بدی بهش جوابای همش مشخصه فقط نپیچونش ماشاالله کنجکاوه مطمئنم ایندش روشنه

همه تلاشم همینه 

دست بردار نیست من واقعا خودمم نمیدونم ماشین چطور کار میکنه چطور توضیح بدم بهش 😢😢 

خیلی ناراحتم  

مثلا میگه بنزین از باک کجا میره که ماشین کار میکنه 😭😭

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
2742
حالا که اینطوره اهل فن نظر بدین  پسر چهارسالم سوالهایی میپرسه می مونم جواب بدم  مثلا بنز ...

براش از این کتابای اطلاعات عمومی بگیر واسش بخون !هم اطلاعاتش زیاد میشه هم بعضی سوالاشو جواباشو میدونه!

یا دایره المعارف یه کم گرون هست ولی ارزش داره !یادمه تو بچگی مامانم برام حتی کتابای دانشمندان رو میگرفت میخوندم یا حتی اماما !کلا از هر چیزی از همون بچگی اطلاع داشتم!یا درباره ی گیاهان و جانوران !یا تاریخی !همیشه معلمام از اطلاعات تاریخیم شگفت زده میشدن!

همه تلاشم همینه  دست بردار نیست من واقعا خودمم نمیدونم ماشین چطور کار میکنه چطور توضیح بدم بهش ...

خب به باباش بگو بهش توضیح بده سعی کن به زبون بچگونه که در فهم اون باشه

براش از این کتابای اطلاعات عمومی بگیر واسش بخون !هم اطلاعاتش زیاد میشه هم بعضی سوالاشو جواباشو میدون ...

پیشنهاد خوبی بود ممنون ❤️❤️پول یه اسباب بازی رو که واسه عید میخواستم بگیرم و میدم دایره المعارف 

خیلی ممنونم ♥️♥️♥️♥️🤩

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
2738
خب به باباش بگو بهش توضیح بده سعی کن به زبون بچگونه که در فهم اون باشه

الان از تخت خواب یهو اومد سوالاشو پرسید و جواب دادم چندتا شو رفت خوابید 

معمولا شبها اینطور گیر میده که باباشم خوابه 😁😁😁😁 

ولی باید ارجاع بدم به باباش

خواهش میکنم!عاشقش میشه !🥰😍

حتما که همینطوره

چطوری اختراع کرد 

عزیزم باید بری پژوهشکده.  من الان دیگه ۳۰ سالمه ولی دبیرستان که بودم میرفتم پژوهشکده اونجا برای هر بخش استاد جدا داشتن و تو ایده ای که به ذهنت میرسید رو مطرح میکردی و با کمک استادت به طور کلامی و حدسی ایرادات ایده ات برطرف میکردی. خود پژوهشکده یه بخشی داره به نام کارگاه که دوباره اونجا چندتا کاربلد بهت کمک می‌کنند که قطعات رو برش بزنی و به هم وصل کنی و.... 

ببین بخوام دقیق مراحل  طرح ایده تا ساخت پروژه بگم خیلی طولانی میشه اینا رو گفتم که یه تصویر ذهنی از پژوهشکده داشته باشی تا که خودت بری مفصل درباره اش تحقیق کنی . فقط بگم تمام هزینه های خرید وسایل و ساخت طرحت با خودته و اینکه بخوایی تو جشنواره ها شرکت کنی باید خودت هزینه سفرت بدی که البته تنها نیستی و به صورت تیمی میبرنت و خودشون هم مترجم دارن. زمان ما جشنواره سئول سالی یه بار برگذار می‌شد و چون خرج سفرش نسبت به‌ شهرای اروپایی عالیییی بودخیلی ها شرکت میکردن. الان که هزینه سفرهای خارجی سر به فلک کشیده خیلی ها نمیتونن برن.  ولی بعضی از جشنواره های کشور خودمون از سئول هم معتبر ترند... اگه بتونی تو اینا رتبه بیاری خیلییی تو آینده ات تاثیر مثبت میذاره

الان از تخت خواب یهو اومد سوالاشو پرسید و جواب دادم چندتا شو رفت خوابید  معمولا شبها اینطور گی ...

عزیزم… فکرشو درگیر کرده منم تو بچگی اینطور بودم چیزایی که بقیه بهش توجه نمیکردن برا من یه موضوع خاص و مهم بود

به نظرم خودتون جواب ها رو براش پیدا کنید ، عادتش بدید به محیط مطالعه و تحقیق ، البته جوری که خشک نباشه و بچه اذیت نشه ، یادمه یه سری کارتون میذاشتن اسمشم بود سفرهای علمی ، کتاباشم  هست

ببینید اگه مناسب بود براش بذارید (با توجه به این که سن کمی داره شاید براش جالب باشه)

کتابای علمی کودکانه هم زیاده 

هم خودتون و هم همسرتون شرایطی براش فراهم کنید که بتونید استعدادهاش رو بشناسید

🎶 زن، زندگی، آگاهی 🦋
2706