2737
2734
عنوان

شوهرم برداشته فیلمای

| مشاهده متن کامل بحث + 625 بازدید | 45 پست

نفریی لطفا یه صلوات بفرستید برای حاجت روا شدنم 😭🙏🥺

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....تو رو خدا خیلی دعام کنید انشالله من و عزیزانم به جمیع حاجات دلمون برسیم و خدا دلمونو شااااد کنه انشالله 🥺🙏😭😭😭
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چی بگم  اخه میدونی من نمیگم اینستا بده فقط همسر شما هنوز جنبشو نداره وگرنه ما هم هرروز کلی خان ...

تولدش نبود سالگرد ازدواجمون بود 

منم هیچوقت از دیدن خوشی بقیه ناراحت نمیشم  ولی اینکه شوهرم میاره اونا رو نشون من میده و از من توقع اون کار رو داره در حالی که خودش هیچوقت اون کار رو واسم انجام نداده ناراحتم میکنه 

2731
اره

میشه یک سوالی بپرسم و بدون جهت گیری یک جواب منطقی بدی ؟

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
تولدش نبود سالگرد ازدواجمون بود  منم هیچوقت از دیدن خوشی بقیه ناراحت نمیشم  ولی اینکه شوه ...

خب سالگرد ازدواج از نظرم همچین هم مهم نیست که طرف انقدر بهش بر بخوره 😑 

من منظورم همسرته که ناراحت شده وگرنه شما حق داری ناراحت بشی

با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
2740
چی

چرا بچه های هم سن و سال شما با این سن کم دارن ازدواج می‌کنن؟

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!

شوهرت هنوز بچس پخته نشده 

اینجور آدما رو باید براشون زیاد مثال بزنی و بروش بیاری

مثلا بگو ببین دختر عموم هم فرمالیته گرفت هم کلیپ و هم فلان و فلان ولی یسال نشد بعد عروسیشون جدا شدن ،، البته دروغ نگو ها واقعیتا رو بگو براش 

شوهر منم یمدت من خیلی مراعاتشو کردم گفتم ندارن ملاحظه کنم ،، دیدم داره پرتوقع میشه فک میکنه من سطحم همینه ،، یا مثلا خیلی از خودش و خونوادش تعریف میکرد و خودشو باد کردهدبود در صورتی که من و خونوادم لوِلمون خیلی بالاتر بود اما از چیزی تعریف نمیکردم مبادا خودنمایی حساب شه یا مثلا اونا دلشون بسوزه ،، نگو اونا چون بصرین هرچی میبینن به ظاهر و فیلم بازی کردن دیگرانو باور میکنن و  فک میکردن من زیاد چیزی برای عرضه ندارم 😁 

این شد که دیگه رویمو عوض کردم 

بوقتش دیگرانو بچشش آوردم

ازخودمو و خونوادم بحق و البته بوقتش تعریف کردم و هنرا و تحصیلات و اطلاعات رو کردم 

کفشون برید 😂

توهم یکاری کن جلو چشم بیاد 

کادو خریدی خوشش نیومد با اعتماد بنفس و خنده بگو چه بی سلیقه 😂 از خداتم باشه 

این مردارو باید با تمسخر و شوخی و خنده و اعتماد بنفس خیلی بالا مهار کرد 

هرچی گفت اذیتت کنه به یه ورتم نگیر فقط بخند و بی محل باش به حرفش

بوقتشم کدبانو گری کن و ناز و عشوه بیا 😂

از اندامت ایراد گرفت با اعتماد بنفس تمام جوابشو بده اگه دوباره جوابتو داد تو هم بخند و جوابشو بده همین که جدیش نگیری زیاد تو رو دور از دسترس میبینه

بعد ی ماه با این کارا میبینی کم کم دارن آدم میشن 

لامصب این مردا خیلی پر روان 

مراعات نکن بعد یه مدت و مراعاتایی که از اول ازدواج کردی بروش بیار نذار پر رو بشه

منم مثه تو مظلوم بودم دیدم خیلی دارن سوءاستفاده میکنن جمش کردم 

الان میذارنم رو سرشون 

کافیه یکم سیاست داشته باشی

دورو زمونه عوض شده کسی آدم مظلوم و مهربون و مراعاتی رو حساب نمیکنه با هرکی مثه خودش باش

رو راست نمیدونم😂😂

میدونی عزیزم 

من سال هشتاد رفتم دانشگاه 

بچه های اون سال ها همه اهل درس و دانشگاه و کار و مستقل شدن بودن 

اصلا بعید بود ازدواج تو این سن . یا حداقل تو اطراف من اصلا نبود 

زیر بیست و دو سه سال خیلی عجیب بود واسم 

هنوز هم هست ! 

ولی انگاری تو هم نسل های شما ازدواج زود خیلی زیاد شده !!

خوشبخت باشی 

چرا بچه های هم سن و سال شما با این سن کم دارن ازدواج می‌کنن؟

ولی من خودمو دارم میگم

من خونواده خیلی خوبی دارم

ولی اون محبتی ک باید از سمت پدرم میشد رو نداشتم

من پدرم خیلی خوبه خیلی زحمت کشیده واسم ولی اینجوری نبوده ک بیاد باهام صبحت کنه ببرتم بیرون خرید قربون صدقم بره 

کمبود محبت از سمت ی مرد رو داشتم تا اینکه شوهرم این کار ها رو واسم کرد 

منم چون دوست نداشتم دوست پسرم باشه و ترجیح میدادم واسه خودم ارزش قائل باشم باهاش نامزد کردم عقدم

ولی خونه خودمون نرفتیم فعلا خونه بابامم

از ازدواجمم پشیمون نیستم اصلا دوستش دارم ولی اخلاق های بخصوصی داره دیگه مثل همین 

ولی جدای از این خوبی های زیادی ام دااره

ولی من خودمو دارم میگم من خونواده خیلی خوبی دارم ولی اون محبتی ک باید از سمت پدرم میشد رو نداشتم ...

عزیزم 

همه آدم ها رفتار علی عجیب و منحصر به فرد دارن ،😉😬😂🤦🏼‍♀️

همیشه شاد و سلامت و خوشبخت باشی خوشگلم

ممنون که نظرت رو واسم نوشتی 💕

2706