2737
2734
عنوان

به شوهرم گفتم نمیام مسافرت...

| مشاهده متن کامل بحث + 624 بازدید | 34 پست
عزیز دلم شما خودتونو بزارین جای طرف بعد نظرتون روبگین گلم

اتفاقا گذاشتم، همچین مشکل حادی نیست ،مهم خود شوهرش ه که این موضوع رو درک میکنه و‌گفته جواب نمیدیم فوقش،انقدر دیدم مادر شوهرا تو نی نی سایت دخالت های عجیب غریب کردن که این‌توش خنده داره 

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌
خوب کاری کردی بایدزودترهمین کارومیکردی یعنی چی اخه مگه بچه این که هی زنگ بزنه چک کنه 

دقیقا،شوهرمم خیلی دوست داشت بریم گفتم تنها برو یا با مادرت برو تو مسافرت حضور اون بیشتر از من حس میشه.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
اره اونجایی حال بهم زن میشه خود شوهر بچه ننه باشه هر دقیقه بخواد آمار بده کجا رفتیم چی خوردیم‌چکار ک ...

با خودم مقایسه میکنم،مگه من بچه ی مامانم نیستم،یا دوستامون مگه مادر ندارن؟؟؟

2738
لطفا نگید مادره نگرانه،اونایی که باهاشون رفتیم مسافرت هم مادر دارن،فقط یه زنگ میزدن میگفتن رسیدیم تم ...

چقد زندگیتون شبیه زندگی منه

در ساحل ماسه ای با خدا قدم میزدم به پشت سرم نگاه کردم جاهایی که از خوشی ها حرف زده بودیم جای دو رد پا بود،و جاهایی که از سختی ها حرف زده بودیم جای یک رد پا بود.به خدا گفتم تو سختی ها کنارم نبودی؟..گفت آن رد پایی که میبینی من هستم ، تورا در سختی ها به دوش میکشیدم..❤️مهربان خدای من❤️

عزیزم مادرشوهرت استرس داره، دست خودش نیست 

باید پسرش سعی کنه کم کنه این حالتش رو

و باهاش صحبت کنه که خودشم سعی کنه خودش رو کنترل کنه

مادر منم اینجوریه 

منتها خب ما خیلی سعی کردیم و البته خودش، الان خیییییلی بهتر شده، اگه یه وقت زنگ بزنه جواب ندم فردا یادش میاد

مادر من چون از همسرش جدا شده بود، استرسی شده بود

اما خب من خیلی سعی کردم کمکش کنم الان شکرخدا اکی

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
دقیقا همین رفتارو من مادرم با ما داره یعنی بریم جایی مرتب باید زنگ بزنه خبر بگیره از حالمون ولی خوب ...

عزیزم یه وقت از روی بیکاری، خب حالا خیلی مسئله ای نیست، اما یهو قت از استرس، و اشکال دقیقا همین جاست، چون استرس فراگیر میشه و کل زندگی مادر رو میتونه آهسته آهسته تحت الشعاع قرار بده

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
2706