2733
2734
عنوان

به شوهرم گفتم نمیام مسافرت...

624 بازدید | 34 پست

اولین باره تو این مسائل مخالفت کردم،دلم سوخت.

مادرشوهرم اینجوریه که از قبل اینکه راه بیفتیم زنگ میزنه،وسط راه هم هر نیم ساعت هی زنگ میزنه،ساعت چند میرسید،چیخوردی،چیکردی،چرا دیر رسیدید،چرا نرفتید فلان جا عکس بگیرید،کلا تا وقتی که برگردیم خونه همینه،انگار که کنارمونه،میگه من نگرانم،خوب تو اگه نگران باشی به کسی که پشت فرمونه زنگ نمیزنی،آنتنم نداشته باشیم،به کل فامیل زنگ میزنه که اینا آنتن ندارن کجان من نگرانم.

شوهرم گفت با همکارم و خانمش بریم ویلاشون گفتم من نمیام،گفت چرا گفتم چون نمیخوام اونا هم بدونن هر لحظه چک میشیم،گفت خوب جواب نمیدیم گفتم نمیخوام مثل سری قبل که آنتن نداشتیم زنگ بزنه به داییت و عموی من کل فامیلو نگران کنه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
وا چرا این مدلیه. چند وقته ازدواج کردید؟نزدیک مادرشوهرت زندگی میکنید؟

زیاد نزدیک نیستیم،من اولا خیلی دوست داشتم باهاش دوست باشم چون تنهاست،اما به خاطر این کاراش فقط در حد سلام و علیک باهاش صمیمیم نه بیشتر.

زیاد نزدیک نیستیم،من اولا خیلی دوست داشتم باهاش دوست باشم چون تنهاست،اما به خاطر این کاراش فقط در حد ...

عه مادرشوهرت تنهاست. خوب پس این از بیکاری هی زنگ‌میزنه. چرا براش شوهر پیدا نمیکنی😅😅

برای سلامتی امام‌زمان(عج)یک صلوات بفرست
واااااا نمیتونی بخاطر اون هیچ جا نری ک  جوابش و نده

به من زنگ نمیزنه که جواب ندم،یعنی اوایل زنگ میزد دید من آمار نمیدم دیگه زنگ نمیزنه،شوهرمم میگه نگرانه حالش بد میشه جواب میده.

2706