2737
2734
عنوان

ی کلیپ دیدم ی مرد آمریکایی جوون با ی دختر ایرانی ازدواج کرده بود

| مشاهده متن کامل بحث + 1282 بازدید | 94 پست
و خیلی بهتر درکش کردن چون که خودشون تحقیق کردن و با مطالعه و اختیار کامل انتخاب کردن .بحث من دین نیس ...

واقعن میگن اونا دارن به سمت خانواده و دین و..‌میرن

ما به عقب برمیگردیم به سمت مجردی و زندگی باحیوانات و بی بندوباری و...

الان نینی یار همین جمع رو با هم تعلیق می‌کنه 😅😅

🇵🇸🇮🇷🖤به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸                               سایه ی رنگین کمان را کس ندید اما بِدان..نسلما در سایه ی قـرآن به مَـهـدی می رسد                                    دنیا پرچم بی طرف ندارد.یا از جنود رحمانی یا از جنود شیطان. مکر خداوند همه را تعقیب میکند تا سرانجام  معلوم کند هر کسی زیر کدام پرچم و پشت کدام امام می ایستد    تا روزی که «یوم یدعو کل أناس بامامهم» (هر گروهی را با امامشان می‌خوانیم )                   «اسرائیل از مقدمات ظهور است. این آمده تا شرک‌های خفی در او حل شود. کسانی که به ظاهر مسلمانند و در باطن مشرک‌اند، نمی‌روند مگر اینکه با اسرائیل بیعت کرده باشند. اسرائیل آمده بیعت بگیرد... اگر در عمق اروپا و آمریکا یا حتی در درون اسرائیل پاکی هست، بالاخره از صفوف آنها خارج خواهد شد و به ما خواهد پیوست و اگر در درون خانه‌های ما ناپاکی وجود داشته باشد، بالاخره از بین ما خارج خواهد شد و به آنها خواهد پیوست. این قرار ما با آنهاست.»            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

و خیلی بهتر درکش کردن چون که خودشون تحقیق کردن و با مطالعه و اختیار کامل انتخاب کردن .بحث من دین نیس ...

اوهوم آمریکاییا بیشتر سمت ارزدواج و اینا تمایلات دارن!

جدیدا هم فیلم ساختن درباره ارزشای خانوادگیشون !

الان نینی یار همین جمع رو با هم تعلیق می‌کنه 😅😅

خب واقعن ی لحظه حسادتم شد به دختر که چطوری اون پسره از اون طرف دنیا برای آرامشش همچین انتخابی کرده

بعد ما باید تو سرومغز خودمون بزنیم برای کی؟که فقط ظاهر ظاهر و ظاهر

2728
اوهوم آمریکاییا بیشتر سمت ارزدواج و اینا تمایلات دارن! جدیدا هم فیلم ساختن درباره ارزشای خانوادگیشو ...

اره کلا بحث امریکا از اروپا جداست امریکاییا در کل مذهبی ترن

تو این دنیا درد و رنج تموم نمیشن مگر اینکه درس لازم رو داده باشن.🌸
خب واقعن ی لحظه حسادتم شد به دختر که چطوری اون پسره از اون طرف دنیا برای آرامشش همچین انتخابی کرده ...

پس اگه جای من بودی چی میگفتی ما یه اکیپ بودیم همه درس خون اون چند تا خوندن ارشدشونو و برای دکترا رفتن امریکا همه شونم با امریکاییا ازدواج کردن فقط من موندم رفتم دو سال سر کار تهش شد یه سری خواستگار پر ادعا و یه سری پسر که توقع دارن دوست بشن بهره ببرن و ازدواج نکنن 😶الان به مامانم میگم نگاه کن این همون کشور کفاره ها 

پس اگه جای من بودی چی میگفتی ما یه اکیپ بودیم همه درس خون اون چند تا خوندن ارشدشونو و برای دکترا رفت ...

خب دیگ همه پاسوز هم شدن.یسریا جو رو خراب کردن برای بقیه و حتی خودشون فکر میکنن موفقن آخر بدبختی

شما هم ان شالله بهترینها برات رقم بخوره.

2738
خب دیگ همه پاسوز هم شدن.یسریا جو رو خراب کردن برای بقیه و حتی خودشون فکر میکنن موفقن آخر بدبختی شما ...

ممنونم همچنین 

دقیقا من خیلی دوستام رفتن امریکا و اونجا ازدواج کردن .مردای اونا سی سالگی چند تا  بچه دارن اونو ...

خیلی نمیشه با چند تا نمونه صحبت کرد

خیلی ها تو ی کشورهای غربی ازدواج نمیکنن و بچه دار میشن، امار طلاق خیلی توشون بالاست، واقعا نمیشه انقدر راحت حرف زد

نه این ور رو خراب کنیم نه اون ور، 

خیلی نمیشه با چند تا نمونه صحبت کرد خیلی ها تو ی کشورهای غربی ازدواج نمیکنن و بچه دار میشن، امار ...

منم نمیگم اینجا کلن خراب و ویران

میگم داریم سمت و سو رو گم میکنیم اونا پیدا میکنن

خیلی نمیشه با چند تا نمونه صحبت کرد خیلی ها تو ی کشورهای غربی ازدواج نمیکنن و بچه دار میشن، امار ...

ادامه کامنتامو بخونی گفتم امریکا با اروپا فرق داره امریکاییا در کل مذهبی ترن و اکثرا ازدواج میکنن اون اروپاییان که از دوست دختر دوست پسرشون بچه دار میشن و تا اخر همونجوری میمونن 

پس اگه جای من بودی چی میگفتی ما یه اکیپ بودیم همه درس خون اون چند تا خوندن ارشدشونو و برای دکترا رفت ...

راستش از نظر روان شناس ها ازدواج با ملیت دیگه خیلی نشونه ی سالمی نیست، 

اکثر ایرانی ها واسه پزش با خارجی ها ازدواج میکنن، چه دخترش چه پسرش، اختلاف فرهنگی هامون خیلی بیش تر از اینی هست که شماها فکر میکنین

2706