2733
2739

بعد داشت در مورد اطرافیانش میگفت که علاقه به تشکیل خانواده و اسلام و ...دارن ی بچه ام داشتن خود عروسکا کچل بور و سفید😂

دختره محجبه و معمولی.

انوقت یسری مردای ما دارن به کجا میرن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اون چیزی که ایرانی ها دارن میفروشن ، غربی ها دارن میخرن 

🇵🇸🇮🇷🖤به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸                               سایه ی رنگین کمان را کس ندید اما بِدان..نسلما در سایه ی قـرآن به مَـهـدی می رسد                                    دنیا پرچم بی طرف ندارد.یا از جنود رحمانی یا از جنود شیطان. مکر خداوند همه را تعقیب میکند تا سرانجام  معلوم کند هر کسی زیر کدام پرچم و پشت کدام امام می ایستد    تا روزی که «یوم یدعو کل أناس بامامهم» (هر گروهی را با امامشان می‌خوانیم )                   «اسرائیل از مقدمات ظهور است. این آمده تا شرک‌های خفی در او حل شود. کسانی که به ظاهر مسلمانند و در باطن مشرک‌اند، نمی‌روند مگر اینکه با اسرائیل بیعت کرده باشند. اسرائیل آمده بیعت بگیرد... اگر در عمق اروپا و آمریکا یا حتی در درون اسرائیل پاکی هست، بالاخره از صفوف آنها خارج خواهد شد و به ما خواهد پیوست و اگر در درون خانه‌های ما ناپاکی وجود داشته باشد، بالاخره از بین ما خارج خواهد شد و به آنها خواهد پیوست. این قرار ما با آنهاست.»            

دقیقا من خیلی دوستام رفتن امریکا و اونجا ازدواج کردن .مردای اونا سی سالگی چند تا  بچه دارن اونوقت اینجا مردا تا ۵۰ سالگی دنبال خراب بازی ان و با کلاسی ام میدونن 

تو این دنیا درد و رنج تموم نمیشن مگر اینکه درس لازم رو داده باشن.🌸
2738

اول از همه بنظرم تقصیر خانوم های مملکتمونه  اینقدر عمل های مختلف انجام میدن و از چهره ی طبیعی خارج میشن و همچنین رفتارهای سبک ، راحت با مردهای غریبه و بگو بخند میکنن که مردها فکر میکنن ماها کی هستیم اینا اینجوری میکنن  

Πچه در دل من .......چه در سر تو .......من از تو رسیدم به باور تو ‌Π     (( تو بودی و من ))
دقیقن بچه هاشونو سرمایه خودشون میدونن حتی معروفترینهاشون

آره نه بحث اینه که طرف خوشگله براش مهم نیست فکر نمیکنه که اگه ازدواج کنه حروم میشه اونوقت اینجا مرده شبیه در قوریه دنبال جنیفر میگرده و ازدواج رو هم بی کلاسی میدونه فکر میکنه تا ۵۰ سالگی زنا مختلفو امتحان نکنه امتیاز اون مرحله رو از دست داده .البته توهین به همه نباشه ولی خیلیاشون همینجورن 

تو این دنیا درد و رنج تموم نمیشن مگر اینکه درس لازم رو داده باشن.🌸
2706