2737
2734
عنوان

اینجا کسی ساکشن انجام داده پیکر تراشی؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2377 بازدید | 71 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
این فرمولشه

من قدم ۱۶۰ وزنم اخرین بار یسالی میشه وزن کردم 😂۶۵بودم الان باور کن ۷۰هم میشم

دیشب با خدا دعوایم شد ... باهم قهر کردیم فکر کردم دیگر مرا دوست ندارد رفتم گوشه ای نشستم چند قطره اشک ریختم وخوابم برد صبح که بیدار شدم مادرم گفت . نمیدانی از دیشب تا صبح چه بارانی می امد...
بعد از اینکه از فرمول شاخص توده بدنیتو دراوردی...از این جدول ببین کدومشونی

من راحت ۱۰کیلو اضافه وزن دارم شک ندارم

دیشب با خدا دعوایم شد ... باهم قهر کردیم فکر کردم دیگر مرا دوست ندارد رفتم گوشه ای نشستم چند قطره اشک ریختم وخوابم برد صبح که بیدار شدم مادرم گفت . نمیدانی از دیشب تا صبح چه بارانی می امد...
من قدم ۱۶۰ وزنم اخرین بار یسالی میشه وزن کردم 😂۶۵بودم الان باور کن ۷۰هم میشم

به هر حال وزن کن خودتو ‌‌‌‌و ببین در چه وضعیتی هستی تو این جدول😁

🧒🏼شازده کوچولو:پس کِی همی چی درست میشه!؟                🦊روباه:وقتی که بفهمی همه چی به خودت بستگی داره...
2738

مامانم سال گذشته با دستگاه Body-jet  لیپوساکشن انجام داد و خداروشکر راضیه. هفته اول که کمی درد داشت ولی بعدش دیگه مشکلی نداشت. البته به مراقبت های بعدش خیلی بستگی داره تا دوباره چاق نشی و حتما باید حواست به تغذیه ت باشه.

ببین خود عمل که بیهوشی درد نیم فهمی ولی دوران نقاهتش یکم سخت میشه که دیگه با اون حجمی که جا به جا شده طبیعیه  حدود 4 یا 5 روز یکم سخته بعدش دیگه فقط باید  یه چیزایی رو رعایت کنی دیگه راحته بعدش .. دکترت انتخاب کردی ؟ ... اگر هنوز دکترت انتخاب نکردی من دکتر خودم بهت معرفی می کنم دکتر تولیت کارش خیلی خوبه می تونی توی گوگل سرچ کنی و پیجش رو ببینی نمونه کارای زیادی گذاشته بود