2733
2739

لطفا تجربیاتتونو بگید ممنون میشم دردش راضی بودنتونو اینا توضیح بدین ممنون میشم هرکی تجربه داره

دیشب با خدا دعوایم شد ... باهم قهر کردیم فکر کردم دیگر مرا دوست ندارد رفتم گوشه ای نشستم چند قطره اشک ریختم وخوابم برد صبح که بیدار شدم مادرم گفت . نمیدانی از دیشب تا صبح چه بارانی می امد...

من انجام ندادم ولی چون به چشم چند مورد رو دیدم به نظر من برای وزن های خیلی بالا اصلا مناسب نیست 

برای وزن زیر ۶۰-۷۰ خوبه 

چون متناسب ساکشن نمیشه و یه جا چاق و یه جا لاغر میشه

هرکی دلش گرفته بیاد پیش خودم، بتونم کمک میکنم♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من انجام ندادم ولی چون به چشم چند مورد رو دیدم به نظر من برای وزن های خیلی بالا اصلا مناسب نیست  ...

من خودم ۶۵ام شکم پهلو دارم فقط

دیشب با خدا دعوایم شد ... باهم قهر کردیم فکر کردم دیگر مرا دوست ندارد رفتم گوشه ای نشستم چند قطره اشک ریختم وخوابم برد صبح که بیدار شدم مادرم گفت . نمیدانی از دیشب تا صبح چه بارانی می امد...
2731

مخ شوهرمو زدم ولی میترسم🤦‍♀️

شانسیه خیلیا انجام میدن عفونت وهزاردردسر دارن

یعنی خطرناکه موندم خودمم. تو اینترنت کلی خوندم میگه قشنگ رعایت کنی چیزی نمیشه بنطرت کسی با ابن کار میمیره؟ 

2738
زیر ۶۰ ک گوشت نداره ک بخواد از چربی وایناش بزنه جای دیگ..من خودم ۵۰ استخونم

از ۵۰ تا ۶۰ ده کیلو اختلافه بین ۶۰-۷۰ چرا بعضیا کمی شکم پهلو دارن خوب از پهلو برمیدارن میزارن تو باسن 

هرکی دلش گرفته بیاد پیش خودم، بتونم کمک میکنم♥️
دردش خیلی خیلی زیاده کاشکی ورزش کنی با ورزش اندامتو درست کنی 

شما تجربه کردین؟

از ۵۰ تا ۶۰ ده کیلو اختلافه بین ۶۰-۷۰ چرا بعضیا کمی شکم پهلو دارن خوب از پهلو برمیدارن میزارن تو باس ...

ساکشن اونجوری نیست ک گلم با میله چربیاتو میگیرن اصلا جراحی نمیکنن منطورم نمیبرن اصلا فقط تو چند ناحیه میله میکنن توش 

2706