2733
2734

ما میگیم پاسیون حالا بقبه رو نمیدونم 

3ساعت میشستم اخرشم هیچی 

جای گل و درختچه تو حیاط و باغ گلیه، ن وسط حالی ک فرش و قالی میخوره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اکثر خونه های قدیمی اینجورین ک بازسازی میکنن اون گلخونه ها رو بر میدارن

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

خونه اای طرح قدیم این طورن

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️

پاسیو واسه خونه های قدیمیه

خونه بابامم داشت امسال باز سازی کردن اضافه شد به آشپزخونه😄

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

خونه های قدیم همیجوریه البته وسط نه کنار ولی خونه دامادمون قدیمی بود تو مجدیه الان دادن بیار بفروش گل خونه ش وسط خونه بود ولی خیلی باصفا بود خونه پدرشه حیف که خراب کردن 

اتل متل توتوله گاو حسن چطوره😌
2738

قبلا پاسیو بود الان بهش میگن خلوت هم برای نگهداری گل و گیاه هم برای تامین نور اتاق و آشپزخونه

سلام!حال همه‌ی ما خوب است ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويندبا اين همه عمری اگر باقی بودطوری از کنارِ زندگی می‌گذرم که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد ونه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!تا يادم نرفته است بنويسم حوالیِ خوابهای ما سالِ پربارانی بودمی‌دانم هميشه حياط آنجا پر از هوای تازه‌ی باز نيامدن است اما تو لااقل، حتی هر وهله، گاهی، هر از گاهی ببين انعکاس تبسم روياشبيه شمايل شقايق نيست!راستی خبرت بدهم خواب ديده‌ام خانه‌ئی خريده‌ام بی‌پرده، بی‌پنجره، بی‌در، بی‌ديوار … هی بخند!بی‌پرده بگويمت چيزی نمانده است، من چهل ساله خواهم شدفردا را به فا💖ل نيک خواهم گرفت دارد همين لحظه يک فوج کبوتر سپيداز فرازِ کوچه‌ی ما می‌گذردباد بوی نامهای کسان من می‌دهديادت می‌آيد رفته بودیخبر از آرامش آسمان بياوری!؟نه ری‌را جان نامه‌ام بايد کوتاه باشدساده باشدبی حرفی از ابهام و آينه،از نو برايت می‌نويسم حال همه‌ی ما خوب است اما تو باور نکن           
اتفاقاپاسیوتومعماری ایرانی خیلی معروفه حیف ک دیگ چیزی ازمعماری ایرانی نمونده وهمش مدرن شده وبنظرم هر ...

من منظورم خونه بابا و مامانم بود عزیزم 

ولی خیلی بی معنی و بی فکریه 

من منظورم خونه بابا و مامانم بود عزیزم  ولی خیلی بی معنی و بی فکریه

بی معنی نیست پشت هرکدوم ازاجزای معماری ایرانی کلی فکرشده میدونیدوجودی همچین چیزی چقدتوروحیه افرادخونه تاثیرمیزاره؟من خودم معماری میخونم وواقعاازنظری علمی دارم میگم معمارهای ایرانی توگذشته باکلی هنروفکرهمچین چیزی رواختراع کردن گلوگیاه توتاریخ معماری ایرانی نمادی ازبهشت بوده والان ک تقریباباغچه وفضای  سبزداره ازخونه هاحذف میشه کم کم روی شخصیت ادمهاهم تاثیرمیزاره باعث افسردگی میشه وخودم اگه کسیوببینم توخونش اجزای معماری ایرانی روبکاربرده واقعالذت میبرم

🦋
بی معنی نیست پشت هرکدوم ازاجزای معماری ایرانی کلی فکرشده میدونیدوجودی همچین چیزی چقدتوروحیه افرادخون ...

عزیزم من رو هیجی تعصب ندارم

ولی سخت معتقدم که جای گل و گیاه تو باغچس

و خودمم کلاه فرنگی دوست دارم و ی روزی می‌سازم