2733
2734
عنوان

دختر داییم گفت آرمی ازدواج نمیکنه 😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1738 بازدید | 109 پست
والا مرداشون مثل زنان😂اصن واسه من یه نفر جذابیت ندارن

مرد باید پشمالو باشه

وقتی بهت دست میزنه بجای پوست پشم حس کنی😂😂😂

کره ایا مو ندارن😐

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...
درست گفتی دختر خالم میخواد کره ای یاد بگیره 🤦‍♀️

بگو موفق باشی😂

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کل طرفدار های بی تی اس 13 فوق فوقش 17 اند اینکه بالای 20 باشن خیلییی نادر هست

اره دیگه عقلشون کمه بچه ان😐💔🤣

من آنقدر خواستمش ک نخواستنش را ندیدم..او آنقدر نخواست ک هیچ چیز از من را ندید..
خو حقیقته بخدا😂 اصن مرد و زنشون تفاوتی ندارن از نظر چهره

منم میدونم😂 

دخترخاله م 14 سالشه دیوونه ی ایناست 

چیزی نیست هیجانات بلوغه باید یجوری تخلیه بشه

مهم نیست طرف کیه ذهن نوجوون معیار نداره

فقط باید هیجان عاطفیشونو یجوری با خیال پردازی و دوست داشتن یه قهرمان خالی کنن 

مام همین بودیم

خوب میشن😅

2728
منم دوره نوجوونی زیاد کراش میزدم😂ولی رو یه چیز درست و حسابی😂😂😂

آیییی گفتی اقا جون کراش زدید رو درست حسابیش بزن

ولی خو سلیقه است اما اینا شبیه مرد نیستن که

تو رو کی کراش میزدی

😍تا ابد دوستت دارم 😍                      دوباره ترکیدم 🤣 🤣 🤣 گفته بودم این بار بترکونیم با شماره طایفه شوهر میام  😼.                                           ینی من خرم اگه دیگه بیام تو  تاپیک های سیاسی 😒😒😒.                  اصلا همه چی ارزونه همه سرکار میرن مرغ هم بخاطرغیرت خروس گرون شده همه خوشحالن همه واکسن زدن منتظر تعیین وقت جشن پایان کرونا هستن          والا به من چه اصلا 🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃    
شما نظرتو واسه خودت نگه دار 😐 حیف ک از کاربرای مورد علاقم بودی😕💔

سایت تبادل نظره هااا😐

به لطف تعصب آرمی ها دیگه نیستم؟😂خداروشکر پس

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
2740
نه چرا قورت بدیم؟  هر کس نظری داره اینجا سایت تبادل نظر هر کس نظرش رو میگه چه خوب چه بد

فدای تو

نه چرا قورت بدیم؟  هر کس نظری داره اینجا سایت تبادل نظر هر کس نظرش رو میگه چه خوب چه بد

درسته دقیقا

...گر نباشد رنگ رویا به چه دل باید سپرد/!؟...                            ( گفت چشم تنگ دنیا دوست را                                               یا قناعت پرکند یا خاک گور ._.                                                    خب لازم شد بگم ک من متولد ۸۸نیستم و این عددو برای اوکی شدن کاربریم همینجوری الکی گذاشتم لطفا هی نگید متولد ۸۸ام(با تشکر)😂❤

رقصشون خیلی خاص نیس به نظرم هندیا سلطان رقصن ...پیچ وتاب اندامشون عالیه

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...

عزیزم تو همین سایت ده تا آرمی بالای ۲۰سال دیدم نمینش

Bitsy

و عسل سابقتونم

چن تا دیگم الان یادم نیس

آرمی بودن سن و سال نمیشه گلللل

با افتخار آرمی هستم 💜تاپیک راجب کیپاپ دیدین ممنون میشم تگم کنید 🙏

تو‌خودت ارمی ای و همچین حرفی میزنی؟😐

حامی حیوانات..اروم اروم ؛اومد بارون🌨شدیم عاشق❤زدیم بیرون..اومد نم نم..نشست شبنم رو موهامون؛روموهامون♥
شما نظرتو واسه خودت نگه دار 😐 حیف ک از کاربرای مورد علاقم بودی😕💔

چند سالته

😍تا ابد دوستت دارم 😍                      دوباره ترکیدم 🤣 🤣 🤣 گفته بودم این بار بترکونیم با شماره طایفه شوهر میام  😼.                                           ینی من خرم اگه دیگه بیام تو  تاپیک های سیاسی 😒😒😒.                  اصلا همه چی ارزونه همه سرکار میرن مرغ هم بخاطرغیرت خروس گرون شده همه خوشحالن همه واکسن زدن منتظر تعیین وقت جشن پایان کرونا هستن          والا به من چه اصلا 🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃