2737
2739
عنوان

چهارقلووووووو

| مشاهده متن کامل بحث + 1032 بازدید | 119 پست
خدا جونن این خیلی میترسه اصلا بیا 3بار پشت سرهم بهش سه قلو بده بذار حالش جاش بیاد    

ها این خوبه😂😍

ممنونم ازت😘

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
حتماا  با دکترتونن هر دو رو در جریان بذارید هم داروو  هم شست و شو  دارو به نظر من اغ ...

ممنون که وقت میزارین و جواب میدین دکترم اصلا در دسترس نیست شماره ای ازش ندارم پیجش دیر جواب میده برم مطب هم باید از قبل نوبت داشته باشم که برابعد سه یا چهار هفته وقت میده 

شما پیشنهادی ندارین که کمکم کنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس تقریبا میتونم بگم مبارکه   یه چند روز دیگه هم میتونم بگم قطعا مبارکه عزیزم به دوران حساس و ...

توروخدا راست میگین؟ 😍😢

هم خوشحال شدم هم اشک توی چشمام جمع شد...

امیدوارم خدا از دل مهربون شما بشنوه.

ممنون از محبتت عزیزم 💙

انشالله که همینطور باشه و بیام خبرشو بهتون بدم

👼 خدایا شکرت که بعد از 3 سال منم طعم مادر شدن رو حس کردم. و یک فندق کوچولو توی دلم گذاشتی ❤ 😍خدایا تو رو به بزرگیت قسم میدم هیچکسی حسرت بچه دار شدن به دلش نمونه.. 🙇 من با معجزه ی امام زمان (عج) این تو دلی رو دارم. خدایا نی نیمو به خودت میسپارم، خودت مراقبش باش ❤... بلاخره منم تونستم امضام رو عوض کنم: (عزیزانم لطفا برای مادر شدنم یه صلوات بفرستین 🌹    از خدای بزرگ میخوام هرکسی که مثل من منتظره دلش شاد بشه... الهی آمین 😙❤) این قبلا امضام بود و الان هزاران بار خداروشکر میکنم که در تاریخ 10/ 01/ 1402 بی بی چکم مثبت شد. و در تاریخ 1402/01/22 صدای قشنگ قلبشو شنیدیم 😍👼 و در تاریخ 1402/02/25 گفتن که احتمالا یه گل پسری عشق مامان... 😇 اما در تاریخ ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ اعلام کردن که گل دختر مامانی... 😍😍😍 من موندم و یک سیسمونی پسرونه 😄قدمت روی چشممون دختر زیبای من...♥️ خدایا این حال خوبو نصیب هرکی که منتظره بکن. اگر امضامو خوندین اینار لطفا واسه سلامتی تو دلیم، صلوات بفرستین مهربونا 🌷🌷 انشالله هرچی از خدا میخواین به بهترین شکل نصیبتون بشه 🙇 
2731
ممنون که وقت میزارین و جواب میدین دکترم اصلا در دسترس نیست شماره ای ازش ندارم پیجش دیر جواب میده برم ...

بارداری اولهتونه /چن سالتونه /یا اگه اولی نیس در قبلی میتونی بگی عفونتی درکار نبود؟

زیباترین لحظه برای من نفس کشیدن نوزاد چند دقیقه ای تو دستامه  
9تا شد ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یاااااا قمر بنی هاااااشم😨😨😨

من خوندم سه بار پشت سرهم یااااا سه قلو

توروخدا نفرینم نکن دیگه😂

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
توروخدا راست میگین؟ 😍😢 هم خوشحال شدم هم اشک توی چشمام جمع شد... امیدوارم خدا از دل مهربون شما بش ...

فک کنم بچه اولته؟

عزیزم ایشالاه هیچ وقت نمیشهه با قاطعیت حرف زد و با توجه به چیزاییی که گفتین من تونسستم بگم منتظر خبرت هستما اونم یه قلو نه ها بیا خبر دوتاشو بده  

بابا هنوز اولاشه اشکو بذار وقت زایمان با اون درد لذت بخشش بریزی

2738
بارداری اولهتونه /چن سالتونه /یا اگه اولی نیس در قبلی میتونی بگی عفونتی درکار نبود؟

یه پسر ۱۵ ساله طبیعی باردار شدم برا دومی کلی مشکل پیش اومد که مجبور شدم برا آی وی اف اقدام کنم از بارداری اولم هیچی یادم نیست یعنی خوب پیش رفت 

۳۶ سالمه

عزیزم شما پزشکی یه سوال داشتم یک شنبه انتقال جنین دارم بعد یکی دوروزی هست سرماخوردم الان چیکارکنم 

برا ی شفای مادرم صلوات میفرستی بودم انداختنم بیرون دوباره برگشتم

ماما هستی 

قبلا یه کاربر بود ماما بود خیلی دوست دارم بدونم چرادیگ نیومد ،سالم باشه فقط 

چون کرونا گرفت حالش بد بود

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
من دوقلو دارم غصم گرفته چهار قلو که دیوونه میشم 😪 افرین بهش که تا همینجا تونسته زایمان کنه

خدا رو شکر مامان شدی 

برا منم دعا کن منم مادر بشم 

برو پیچ 5 قلوهای قمی رو ببین اینقدر باحال هستن ولی خیلی سختی دارع

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
عزیزم شما پزشکی یه سوال داشتم یک شنبه انتقال جنین دارم بعد یکی دوروزی هست سرماخوردم الان چیکارکنم&nb ...

نه جانم من ماما تشریف دارم

2706