2737
2734
عنوان

چهارقلووووووو

1032 بازدید | 119 پست

سلام عزیزان همین الان یه اعزامی از شهرستان داشتیم که چهارقلو بود 3دختر یدونه پسر خیلی لذت داره واقعا یدفعه مادر 4تا نی نی شدن 

اونقد شیرین بود که خواستم شما عزیزانم مطلع شین اکسیژن خون یکی از دخترا یکم پاییینه ایشالاه اونم خوب میشه

دراخر ممکن مادری هم اینو بخونه که به هر دلیلی نمیتونه باروری کنه تنها کاری که از دست ماها میاد دعا کنیم براش یادتون نره دعا برای اینن عزیزان  

زیباترین لحظه برای من نفس کشیدن نوزاد چند دقیقه ای تو دستامه  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عزیزم 😍😍😍 إنشاءالله دخمل گل هم حالش خوب میشه

ولی سخته بزرگ کردنشون با هم 😩

هرچند خودمم دلم دوقلو میخواد 😬 یه دخمل گل هم دارم 

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
2738
وای چه خوب 😍😍😍 4ساله منتظرم کاش خدا یه نی نی هم به من میداد

عزیزم ما دعات مکینیم ایشالاه لطف خدا قرین حال توهم بشه ایشالاه

زیباترین لحظه برای من نفس کشیدن نوزاد چند دقیقه ای تو دستامه  
وای چه خوب 😍😍😍 4ساله منتظرم کاش خدا یه نی نی هم به من میداد

إنشاءالله سال دیگه همین موقع نی نی ناز و سالم و سرحال و دوس داشتنیت که مامانیشو اذیت نمیکنه توی بغلته 🤗🤗🤗😍😍🌺🌺❤️❤️

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
من دوقلو دارم غصم گرفته چهار قلو که دیوونه میشم 😪 افرین بهش که تا همینجا تونسته زایمان کنه

وا غصه واسه چی؟ 

خدایا این جوونی آرزوی بچگیامون نبودا....  آرامش خودتو فدای بیشعوری دیگران نکن
2706