2733
2739
عنوان

بیایین از خاطرات خنده دارتون بگین بخندیم یکم بابا دلمون گرفت🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 548358 بازدید | 2055 پست
اسی خدادخیرت بده چقد خندیدم حیف  همه خوابن نمبتونم بلند بخندم😂😂

نوشششششششش😂😂😂

هنگامی که دری به روی انسان بسته می‌شود، بلافاصله در دیگری باز میشود... اما انقدر به در بسته خیره می‌شویم که در باز شده را نمی‌بینیم🔐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یبار رفتیم خونه فامیلمون بعد مهمون داشت پاشدن برن گفتن ما میریم دیگه خواستم بگم بشینید حالا گفتم خب ...

😂😂😂😂😂😂😂

یار مهربان کودکان نیازمند باشیم,کودکان برای دفاع از حقشان هیچ قدرتی ندارند 
یبار با یکی از دوستای بابام و خانوادش برا اولین بار رفتیم ویلاشون بعد منم از اول خیلییی کلاس میزاشتم ...

وای 😂منم یبار با همسرم رفتیم خرید، در شیشه ای مغازه رو ندیدم با سر رفتم توش، وای خدا 😂

هنگامی که دری به روی انسان بسته می‌شود، بلافاصله در دیگری باز میشود... اما انقدر به در بسته خیره می‌شویم که در باز شده را نمی‌بینیم🔐
2728
اخی  مامان منم فکر کنم این قضیه برای دو سال پیش یت بیشتر  خلاصه رفت قبرستون سر خاک مادرش ...

😅 😅 😅 😅 بیچاره 

یبار با یکی از دوستای بابام و خانوادش برا اولین بار رفتیم ویلاشون بعد منم از اول خیلییی کلاس میزاشتم ...

وای مردم 😂😂😂😂😂😂

یار مهربان کودکان نیازمند باشیم,کودکان برای دفاع از حقشان هیچ قدرتی ندارند 
2738

تازه عقد کرده بودیم رفته بودم خونه مادرشوهرم اینا 

خونشون  شلوغ بود نمیتونستیم با شوهرم خلوت کنیم

فرصت نمیشد شوهرمم اعصابش خورد بود 

خونه خلوت شد فقط مادرشوهرم بود من رفتم دستشویی از پشت در گفت فاطمه من میرم مسجد اگه میخای تا نرم گفتم نه مامان برو بهتر ! 

دوباره حرفشو تکرار کرد بازم گفتم بهتر برو مسجد راحت باش  

واایییی مردم از خجالتتتتتت این چه حرفی بود که زدم 

اونم بدون هیچ حرفی رفت بنده خدا 

کاربر قدیمی ام  کاربری شیشم   .دعام کنید منم مادر بشم ....
استارتر خدا خیرت بده..چقد خندیدم...نزدیک بود بچمو بیدار کنم 

😅 😅 😅 😅 

یه بار پسر خالم با دوستش اومدن جلودر خونمون پسر خالم تازه سگ گرفته بود مامانم تعارفش کرد بیا خونه گفت نه شیرینی برد براشون  جلودر اینم ورداشت به سگش داد گفتم اخی چقد مثل من دوست داره😂😂 بعد نمیدونم چیشد پسرخالم گفت تازه بردمش حموم گفتم آخی مثل من تازه حموم بوده😂😂😂دوستش ترکیده بود از خنده چندسال بعد دوستش مادرشو فرستاد برا خواستگاری قبول نکردم منو توخیابون دید گفت برو بابا اسگول 😂😂از اون موقع که اومدم دمه خونتون باید میفهمیدم یه تخت کمه 😂😂😂

یبارم شام خونه مامانینا دعوت بودیم، بعد من یکم از غذام موند نتونستم بخورم، دادم همسرم خورد، خواهرمم همینطور، اونم نامزدش خورد، بعد مامانم به بابام گفت منم نمیتونم بخورم، بابام گفت بخدا اشتها ندارم، مامانم برگشت گفت، مرد دوماد ات واسه دختراتو خوردن، تو چرا واسه منو نمیخوری 😂😂😂🤣🤣🤣😅😅😂🤣😆😆😆😂یعنی هیچکدوم نتونستیم بخندیم نه تونسنیم نخندیم، اوضاعی شدا😅😄😄😂

یبار رفتیم خونه فامیلمون بعد مهمون داشت پاشدن برن گفتن ما میریم دیگه خواستم بگم بشینید حالا گفتم خب ...

ای وااای 😂 😂 😂 😂 😂 

خیلی برای دخترم ژست بچه زرنگ مدرسه رو میگرفتم که مثل خودم نشه درساشو بخونه,یه روز گفت مامان یه سوال, ...

😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 الهی بمیرم واسه اون لحظه ت😂😆

2706