2733
2739
عنوان

از خودم متنفرم ارزو میکنم بمیرم

199 بازدید | 18 پست

بعد کلی جنجال خپنمونو از کنار دکل بردم و دوباره بخاطره خیلی چیزا با زور و اجبار مثل یک احمق برگشتم شبا وقتی بهش فک مبکنم به امواج دکل له ابنکه چه بلایی سر عزیزانم میاره ارزو مرگ خودمو میکنمدوس دارم خودمو بکشم

🧿🧿هر چه برایم میخواهی نصیب خودت بشود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حالا چرا از خودت متنفری😐

دکل کاریت نکنه این حرص و جوشا بلایی سرت میاره خدای نکرده

فقط 34 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  
2740

چون اینجا خونمون دربسته ماله خودمونه بزرگه از دست صاحبخونه ها خسته شدم اینجا همه چیزش با توجه به وضع مالیممون بهتر بود پلی سلامتی عزیزانم چی

بچه ها اسی خونش کنار دکله 

رفته از اونجا دوباره برگشته حالا ناراحته 

منظور دکل ایرانسل یا همراه اول 

میگن امواجش خیلی بده

فقط 34 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  
نفهمیدم چی گفتی.غلط غولوط داری منظورتم نفهمیدم

عزیزم گفتم بعد کلی گریه راضی کردم شوهرمو ازینجا بریم حالا هم بعدش باز بازور مثل یک احمق بی شعور برگشتم باز اومدنم تقصیره من بود خود خواهی من بود

گریه نکن عزیزدلم ب خدا توکل کن.چرا رفتی ؟چرا دوباره برگشتی؟مگه دکل چیکار میکنه ک میترسی؟

کلی عوارض بد داره وای کاش بمیرم که بچه هام ازینجا برن

عزیزم گفتم بعد کلی گریه راضی کردم شوهرمو ازینجا بریم حالا هم بعدش باز بازور مثل یک احمق بی شعور برگش ...

نه اجی .هرچی باشه خونه خودته .صابخونه هم بالاسرت نیس.منم اگه جای توبودم همینکارو میکردم.