2737
2739
عنوان

تبریزی هااز سرمای هوا بگید 24 درجه زیر صفر 😬🤒🤒🤒

| مشاهده متن کامل بحث + 1727 بازدید | 98 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیشب نیومد؟ شیراز کوهاش کلا سفید شده برف اومده فکر کنم شهرک صدراشم برف اومده ولی خودشهرنه.

نه نیومده ‌. دلم واقعا برف میخواد یا حداقل یه بارون درست و حسابی

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
2731
یه سوال واسه من پیش اومده چرا بین شهرا از خود شهرا بیشتر برف میباره؟

چون شهر گرمتر.توی شهر ماشین و وسایل گرمایشی باعث میشه سطح شهر گرمتراز کوه های اطرافش باشه.هرچی به سمت کوه بری و ارتفاع بگیره سردتره

همین دیه زندگی ماشینی کل محیط زیست رو نابود کرده 

آره دیگه پس چرامیگن کره ی زمین گرم ترشده یه زمانی شیرازمدرسه ها روبخاطر برف تعطیل میکردن انقد باد وبارون میومد که چترم همیشه خراب میشد الان که هیچ شده کویر دیگه

2740
وای منم الن همه ی کوهاش برفه کسی منو نمیبره ، توشهرم که قربون خدابرم دیگه توگور برف و میذاره ببینم

دور از جونت .... منم اخر حسرت به دل برف درست و حسابی میمیرم

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
فدات خدانکنه توهم مثل من کسی پایه نیست ببرتت اطراف وپیست؟

نه متاسفانه . بیا باهم بریم

2706