2737
2734
عنوان

راه های تشویق خانوما به کار کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 573 بازدید | 60 پست
اگه یکی از اول اینجوری باشه چی منطورم اینه نه اینکه کلا کثیفه بلکه وقتی کار میکنه خیلی خوب میشه ها ...

زودخسته میشه بنده خدابهش یاد بده برنامه ریزی کنه همه ی کاراشو باهم انجام نده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با خودشون حرف زدید ودلیلش روپرسیدید ،گفتید که این مسئله باعث ناراحتیتون هست ؟ همسرتون شاغل هستن؟

شاغل که نیستن

خونه هم من کمک میکنم

البته تا جایی که بتونم

ولی خب نسبت به خانومای دیگه خیلی اهل رعایت نیست🌹

ما دو ساله ازدواج کردیم

من هنو نتونستم یکی رو مهمون دعوت کنم😕

2742
اگه یکی از اول اینجوری باشه چی منطورم اینه نه اینکه کلا کثیفه بلکه وقتی کار میکنه خیلی خوب میشه ها ...

شاید ویتامیناش کمه که زود بی حوصله و خسته میشخ

یا چکاب کامل بده ، کم خونی یا کمبود ویتامین خیلی تاثیر داره

غذاهای گرم بیشتر بخوره، شاید مزاجش زیادی سرده

شاغل که نیستن خونه هم من کمک میکنم البته تا جایی که بتونم ولی خب نسبت به خانومای دیگه خیلی اهل رع ...

خب اگه شاغل نیستن وبه خونه زندگی نمیرسن حق دارید که معترض باشید ،چون میگید بچه هم ندارید وخب دوتا آدم زندگیشون خیلی پر کار نیست که نشه بهش رسیدگی کرد 

دنبال دلیلش باشید ،از نظر سلامتی وروحی مطمئن شید که مشکلی ندارن 

اگه مشکلی نبود ،با تشویق و تعریف سعی کنید که ترغیبش کنید به نظافت ومرتب بودن،اگر نشد باید جدی تر وبا کمک مادرشون  برخورد کنید  

یعنی چه کاری انجام نمیشه تو خونتون؟

در طول روز غذا کی میپزه؟ظرفا رو کی میشوره؟

منظورتون نظافت کلی خونه است یا چی؟شاید خیلی جزئیات به نظرشون نمیاد و شما سخت میگیرید،مثلا شاید واقعا لک رو شیشه ها براش مهم نیست

خانم گلای تسبیح به دست میشه صلوات بعدی رو برا پسرکم بفرستید همیشه تنش سالم باشه و عاقبتش بخیر،منم دعاتون میکنم  
2740
یعنی چه کاری انجام نمیشه تو خونتون؟ در طول روز غذا کی میپزه؟ظرفا رو کی میشوره؟ منظورتون نظافت کلی ...

مثلا هفته ای یکبار دستشویی رو تمیز نمیکنه

حموم دوماه کثیف میمونه

طرفا ۲۴ ساعت رو سینک میمونه و...

خب اگه شاغل نیستن وبه خونه زندگی نمیرسن حق دارید که معترض باشید ،چون میگید بچه هم ندارید وخب دوتا آد ...

دلیلشو نمیدونم

و با حرف زدن هم به نتیجه ای نمیرسم

چون بهانه بخوای درست کنی زیاده

من نه ویتامینم کمه نه کمخونم، نه تنبلم فقط کار خونه دوست ندارم

با همسر آینده م هم طی کردم که یه خانم بیاد تا ظهر کارای خونه و آشپزی رو هر روز انجام بده، در مورد بچه هم گفتم من تمام وقت نمیتونم کنارش باشم و ...

منم اول ازدواجم بدتر از خانوم شما بودم.چون خون مامانمم ته تغاری دست ب سیاه سفید نمیزدم.مدارا کن چاره نیس

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برام دعا میکنید بعد پنج تاسقط بچم بغل بگیرم.هشت ساله منتظرم

منم همینطور بودم

بعد که رفتم سرکار بهتر شدم

چون تعهد پیدا کردم یه ساعتی باید از خونه برم بیرون و یه ساعتی برگردم

و چون مجبورم انجام بدم اون کارو از تنبلیم کم شده

ممنون میشم منو تو تاپیک های کنکوری تگ کنید😍❤اگه چالش درس خوندن هم داشتید منو تگ کنید 
مثلا هفته ای یکبار دستشویی رو تمیز نمیکنه حموم دوماه کثیف میمونه طرفا ۲۴ ساعت رو سینک میمونه و...

کاش منم اینطوربودم.اتفاقا امشب میگفتم کدوم زنی ظرف رو یک روز نمیشوره مگه هستن؟

با دوقلودوساله خونم‌دسته گله ولی خودم داغون شدم

خانم شماهم تااخرعمرهمینه چون عادت کرده البته اینحوری خوب نیستا اینااخر افسردگی میگیرن 

غلط املایی نگیرید اگر باسوادین باهمون تایپ اشتباه منظور رو میگیرید
2706