2737
2739
عنوان

مامانایی ک شیر خشک دادین ب بچه هاتون میشه بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 458 بازدید | 34 پست
بیماری چشمیه  ن عزیزم تا همین الانشم تحمل کزدم ولی نمیشه دارم خودم اذیت میشم نمبتونم بچه داری ...

خب پس من از اپتامیل راضیم راجبش خیلی تحقیق کردم‌تا اخر انتخاب کردم اما میدونی بدیه شیرخشک از نظرمن اینه ک خیلی حس سیرکنندگی میده و بچه ها غذاشونو خوب نمیخورن سعی کن بیشتر اول بهش غذا بدی و سیرش کنی ک وابسته شیرخشک نشه

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یه بچه ۶ ساله دارم فقط ۱۰ روز شیر خودمو خورد 

خداروشکر مشکلی نداره 

نان میدادم 

دوستان مهربونم لطفا یه صلوات هدیه کنیم به آقا امام زمان عزیزمون 🙏🙏🙏🙏🙏💖💚
2728
بیماری چشمیه  ن عزیزم تا همین الانشم تحمل کزدم ولی نمیشه دارم خودم اذیت میشم نمبتونم بچه داری ...

عزیزم هیچ چیزی برای بچه به اندازه یه مادر سالم هم از نظر روانی و هم از نظر جسمی ضروری نیست شک نکن که انتخاب درستی کردی. و انشالله که هر چه سریعتر سلامتیتو به دست میاری و نی نی هم با یه شیر خشک مناسب و غذاهای کمکی مقوی بهترین مراحل رشد رو طی میکنه.

شبشوب، یعنی شب آشوب، یعنی آشوبنده شب، امیدوارم که هممون تو زندگیامون کسی رو داشته باشیم که تو شبهای سیاهمون نورانی ترین ستاره باشه 😊
2738
عزیزم هیچ چیزی برای بچه به اندازه یه مادر سالم هم از نظر روانی و هم از نظر جسمی ضروری نیست شک نکن که ...

اره واقعا بچه ب مادر سالم و پرانرزی احتیاج داره افسزدگیم احساس میکنم بخاطر بیماری ام گرفتم ممنونم بابت دلگرمیت عزیزم انشاالله

اپتامیل ایرانی؟؟

بله

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
اونایی ک آلرژی و حساسیت دارن ولی من پسرم با ببلاک معمولی سیر نمیشد

ینی بهترازمعمولیه؟ موادش غنی تره اگ سرخودبخرم بدم بهش بده یابایددکترش بده؟ 

لطفابرای شادی روح برادرم امیرحسین جان یک صلوات میفرسین🙏

من به پسرم نان میدادم وزن گیری خوبی داشت بعد،غذای کمکی هم چیزای مقوی میدادم . اصلا مشکلی نداشت . قد و وزنو همه چیش عالی بود .تپل بادکنکی هم نبود که ی سریا میگن شیر خشک زیادی چاق میکنه .

برای لذت بردن از زندگی کافیست کمی احمق باشی!
2706