2726

مامانا بچم ۹ ماهش داره میشه و تا الان بیشتر شیر خودمو دادم گاهی ام در روز  دوبار اینا شیر خشک میدادم کمکی چون سیر نمیشد و الان مجبور ب مصزف دارو هستم ک تو شیردهی ضرر داره مجبورم دیگ شیرمو ندم ک خیلی بابت این موضوع ناراحتم شمایی ک شیرخشک دادین بچه هاتون رشد خوبی داشتن؟؟چ مارکی میدین؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببلاک عالیه من ب بچم دادم قد وزن عالی خداروشکر

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃
2728

برای چه بیماری دارو مصرف میکنی

نمیتونی تا ۱سالگیش صبر کنی

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا

اول از همه ک ب امیدخدا زود خوب بشی خواهری❤️

دوم زیاد ناراحت اینکه شیر خودت رو ب نی‌نی نمیدی ناراحت نباش،درستع یکم آدم از نظر روحی بهم می‌ریزه ولی باید فکر سلامت خودت باشی ک زود خوب بشی و بالا سر بچه‌ت باشی سوم من نان میدادم بهشون 

البته تا یکسال 

بعد یکسال شیر گاوی دادم😁

سلام عزیزم، من دخترم از ماه دوم شیرخشکی شد و خدا رو شکر هیچ مشکلی نداشته تا حالا نی نی شما که دیگه ماشاالله بزرگ شده و نیاز به شیرش کمتر شده الان باید بیشتر به سمت غذا ببرید نی نی رو پس اصلا جای نگرانی نداره. 

من به توصیه پزشک نان اچ آ دادم و واقعا هم به بچم سازگار بود. سازگاری شیر خشک هم به این معنیه که بچه باهاش یبوست یا اسهال نشه و یا دلپیجه نداشته باشه و بالا نیاره همین و البته مزش رو هم دوس داشته باشه.

شبشوب، یعنی شب آشوب، یعنی آشوبنده شب، امیدوارم که هممون تو زندگیامون کسی رو داشته باشیم که تو شبهای سیاهمون نورانی ترین ستاره باشه 😊
اول از همه ک ب امیدخدا زود خوب بشی خواهری❤️ دوم زیاد ناراحت اینکه شیر خودت رو ب نی‌نی نمیدی ناراحت ...

ممنونم از دلگرمیت واقعا تا الانم از سلامتیم گذشتم ۵ ماهه درگیرم دازوهای مشابه خوردم ولی خوب نشدم بچه مادر سالم میخاد دیگ چ کنم دست روزگار اینجور بود خیلی سخته از نظر عاطفی جفتمون عادت کردیم

برای چه بیماری دارو مصرف میکنی نمیتونی تا ۱سالگیش صبر کنی

بیماری چشمیه 

ن عزیزم تا همین الانشم تحمل کزدم ولی نمیشه دارم خودم اذیت میشم نمبتونم بچه داری کنم ۵ ۶ ماهه درگیرم

2706