2737
2739
عنوان

عکس پروفایل

111 بازدید | 7 پست

سلام عزیزان میگم من از دیشب عکس انتخاب کردم برا پروفایلم ولی تایید نشده؟چیکاکنم‌ چقد طول میکشه

🔵عضو گروه آبی(مانکن های زیبا)🔵   وزن اولیه۷۷.۲۰۰    وزن هدف ۷۰__قد ۱۶۷

زود تایید میش شاید مناسب نی

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

شاید مناسب نی

برا من زود تایید میشه

دهه هشتادی هایی ک براشون جک میساختن، صبور ترین نسل از آب در اومدن.اونا شاهد قتل هم نسل هاشون ب دست پدر،همسر یا برادر شون بودن!شاهد کرونا درست وسط آرزو هاشون بودن!اونا مجازی تحصیل کردن در حالی ک کنکور واقعی تو راه بود!ولی بازم برای رویا هاشون جنگیدن!        #احمقهارو_معروف_نکنیم                      فاز اون 16 میلیون نفری ک دنیا جهان بخت رو فالو کردن اصلااااا نمیفهمم!!!                            ? are we too young for this                               آیا ما برای این خیلی کوچک نبودیم؟ !
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خانمی تروخدا پیاممودیدی جوابموبده ،گفته بودی توی بارداری کهیرزدی منم همینجورشدم چیکارکنم دارم دق میک ...

سلام عزیزم ی هفته قرص و پماد استفاده کردم فایده نداشت کف دستو پاهام بین رونام روی شکمم دستام پره دونه های ریز و وحشتناک میخارید.دکترم گف ی ازمایش کبد بده ببینیم اوضاع چطوره اگر آنزیم کبدزیاد شده باشه باید بچه رو برداریم آزمایش دادم ی ذره بالا بود ک گف نیاز ب زایمان نیس دوتا آمپول زد لامصب اب رو اتیش بود دوساعته خوب شدم آمپول داره ب دکترت بگو.بهت چیزی نگفته؟

🔵عضو گروه آبی(مانکن های زیبا)🔵   وزن اولیه۷۷.۲۰۰    وزن هدف ۷۰__قد ۱۶۷
2740