2733
2739

که حتما نتیجه گرفته باشید؟؟

من ۲۳ساله تنبلی  یا سندروم پلی کیستیک دارم

۸ساله ازدواج کردم

چاق هم هستم که الان رژیمم

تقریبا یه ساله اقدامم 

ولی اتفاقی نمیوفته

دارم رژیم میگیرم که لاغر کنم

ولی پریود نمیشم و هر چی دکتر رفتم فایده نداشته 

کسی بوده مثل من باشه و باردار شده باشه

ممنون میشم راهنماییم کنید

💛گروه زرد💛  شروع رژیم :۱۴۰۲/۱/۳ وزن شروع۸۳.۶۰۰ هدف اول : ۷۹~~~~هدف دوم : ۷۵~~~~ هدف سوم:۶۹~~~~ وزن هدف:۶۳~~~~ وزن فعلی (ناشتا):  ۸۲.۹۰۰

انشالله به حق ابولفضل عباس به زودیزود طعم مادر شدن رو حس کنی 

میشه با دل پاکت برام دعا کنی که به زودی زود عروس شم اسمم طاهره اس تورو خدا میشه 

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

امام رضا علیهم السلام 😍❤️🌷

یا الله .... . اللهم عجل لولیک فرج .... . صلوات برای ظهور منجی عالم بفرستید ..... . اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم .... .           😃😃یکی از بهترین حس های دنیا یعنی فقط تو رو بخواد😌❤                                                            گر بگویم که تو در خون منی بهتان نیست!).              غیر ت‍ـÃـو از همـه دنیـا دیگه‍ سیره قلبـ💘ـم                ❤یه نفره،ولی خب همه کس منه❤                                                  💙باید گشت به دور عشقی که در به کار انداختن خندهٔ تو تبحر خاصی دارد💙                                                   A💏M                                         از یجـایـی بـه‍ بعـد اون دیگه‍ عشقـت نیـست؛تمـ❤ـوم وجـــودته‍)!                                  "Àmĭʼn"
انشالله به حق ابولفضل عباس به زودیزود طعم مادر شدن رو حس کنی  میشه با دل پاکت برام دعا کنی که ...

ممنونم عزیز دلم انشالله تو هم یه ازدواج خوب خواهی کرد یه چیزی بهت یاد میدم صبح که پامیشی بگو خدایا شکرت که با آرزوم رسیدم خدایا شکرت همسر خوب دارم همه آرزو هاتو جوری تشکر کن که انگار اتفاق افتادن معجره میکنه 

چند سالته راستی

💛گروه زرد💛  شروع رژیم :۱۴۰۲/۱/۳ وزن شروع۸۳.۶۰۰ هدف اول : ۷۹~~~~هدف دوم : ۷۵~~~~ هدف سوم:۶۹~~~~ وزن هدف:۶۳~~~~ وزن فعلی (ناشتا):  ۸۲.۹۰۰
ممنونم عزیز دلم انشالله تو هم یه ازدواج خوب خواهی کرد یه چیزی بهت یاد میدم صبح که پامیشی بگو خدایا ش ...

ای جونم چشم هرچی از خدا میخوای بهت بده به حق ابولفضل عباس خوشبخت شی عزیزم 

۲۴ سالمه خواستی برو تو تاپیکی آخرم 

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین

میشه کسایی که تجربه دارن تگ کنید؟

2740
عزیزم برو پیش بی بی سلیمانی با بادکش و داروهاش من پریودم منظم شد بعدش رفتم ای یوای وماه بعد ای یو ای ...

پیش کی ای یو ای کردی؟

عزیزم برو پیش بی بی سلیمانی با بادکش و داروهاش من پریودم منظم شد بعدش رفتم ای یوای وماه بعد ای یو ای ...

کجا هستن؟

اگه میتونی برو یزد

اگه جواب بگیرم میرم 

اسمشون و تجربتونو میگید؟

2706