2737
2734
عنوان

معجزه برای ازدواج

246 بازدید | 31 پست

ونایی که احساس میکنند ازدواجشون معجزه بود،بیایید بگید چکار کردید؟

هم از ختم و دعاهاتون بگید و هم اینکه چقدر طول کشید؟

چه کارهایی رو ترک کردید؟

پ ن:

خواهش میکنم! ب هیچ وجه ،کامنت یاس و ناامیدی،نرسیدن ....تایپ نکنید.🙇🙇🙇

لطفا نگید ازدواج چیه حالا معجزه هم محسوب بشه. 

قرار نیست معجزه زندگی همه آدما یکی باشه!

شما از زندگی من خبر ندارین یه نا مادری دارم آشغال پدری که از اون بدتر و حتی یک درصد منو دوس نداره حتی بهم میگه کاری میکنم خودتو بکشی انقد زندگی رو بهت جهنم میکنم البته کرده خیلیم زیاد کرده

هر کیم خواست بگه من ازدواج کردم کجا رو گرفتم اینو نگه اگه ناراضی هستی طلاق بگیر طلاق 

طرف خودشو کشته تا ازدواج کرده الان ما میگیم میگه نه ازدواج بدرد نمیخوره یه نمونش خواهر من

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درصورتی معجزه اس که یه آدم فوق العاده وارد زندگیت بشه عزیزم وگرنه آدم دوزاری فراوونه

به همونام راضی ام از زندگی نکبت بار الانم که بهتره 

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین
2731
به همونام راضی ام از زندگی نکبت بار الانم که بهتره 

میخوای از چاله دربیای بیفتی تو چاه؟؟؟ منم از زندگی الانم چندان راضی نیستم نمیگه پدر مادرم بدن نه ولی خب چندان باب میلم نیست ولی تو ازدواجم خیلی دقت میکنم اگه اشتباه کنم ضرر بزرگیه برام 

ن این فکرو نکن هرچیزی خوبش خوبه والا اون موقع تو میمونی و ی دنیای خراب شده واست چله زیارت عاشورا حق ...

هر چی از خدا میخوای بهت بده به حق ابولفضل عباس خوشبخت شی عزیزم 

نگو تورو خدا حاضرم بدترین آدم دنیا باشه ولی نه دوتا آشغال 

2740
میخوای از چاله دربیای بیفتی تو چاه؟؟؟ منم از زندگی الانم چندان راضی نیستم نمیگه پدر مادرم بدن نه ولی ...

انشالله حال دلت شاد بشه 

هر چی از خدا میخوای بهت بده به حق ابولفضل عباس خوشبخت شی عزیزم  نگو تورو خدا حاضرم بدترین آدم ...

فدات شم همچنین این دو راه تست کن بی نظیر چرا گیر ی ادم مناسب نیفتی از خدا بخواه طعم خوشبختیو بهت بده چشم بقیم کور کن ازدواج ی مهره شانس از نظر من 

که اونم باید خدا خیلی بهت لطف کنه و در رحمت باز کنه

بنظرم زرنگی و اعتماد بنفس دخترم مهمه اجتماعی بودنش وقتی ما تو اجتماع نباشیم همش کنج خونه واقعا اون موقعیت خوب احتمالش کمه 

فدات شم همچنین این دو راه تست کن بی نظیر چرا گیر ی ادم مناسب نیفتی از خدا بخواه طعم خوشبختیو بهت بده ...

حالم خوب نیست 😭😭

اگر با چله عاشوره حق شناس آشنا نیستی سرچ کن ببین چقدر حاجت محال گرفتن

فدات به تموم آرزوهات برسی انشالله 

2706