2733
2739
عنوان

١٠ساله ازدواج كردم ب طور عجيبي ب شوهرم وابستم چيكار كنم ؟😔😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1709 بازدید | 97 پست
آقا تحمل ندارین چرا عذاب میدین همو

عذاب نميديم با اين ك يه ناراحتي كوچيك بود ولي با هم حرف ميزنيم با هم غذا ميخوريم كنار هم ميخوابيم ولي من همون سر سنگيني ام اذيتم ميكنه 

تو را به جاي همه ي روزگاراني ك نميزيسته ام دوست ميدارم...در ميان تمام نداشتن ها دوستت دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ميدونم خودمم در عذابم 

خب چه ایرادی داره وابستگی های مثبت که خوبند ولی وابستگی های از نوع منفی مانند دوس پسری ودوس دختری نکوهیده وناپسند هستن والا چه کسی از زن وشوهر بهتر که به هم وابسته باشه. 

2731
آخرش که آشتی میکنی دوس دختر دوس پسرم نیستی بگی ازش بی خبرم جلو چشته یا بگی نکنه کات کنه باهام حال بد ...

ببين ما با هم قهرم ك هستيم بازم با هم غذا ميخوريم كنار هم ميخوابيم لازم باشه حرفم ميزنيم ولي سر سنگين من تو اين ١٠سال شايد رو هم ١٠شب ازش جدا بودم

تو را به جاي همه ي روزگاراني ك نميزيسته ام دوست ميدارم...در ميان تمام نداشتن ها دوستت دارم
عذاب نميديم با اين ك يه ناراحتي كوچيك بود ولي با هم حرف ميزنيم با هم غذا ميخوريم كنار هم ميخوابيم ول ...

همون سر سنگینی خودش عذابه☹

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
2740
عذاب نميديم با اين ك يه ناراحتي كوچيك بود ولي با هم حرف ميزنيم با هم غذا ميخوريم كنار هم ميخوابيم ول ...

تو منی یا من توام😂😂😂😂، دیروز سر نهار از سر کار اومد گفت فلا چیزو بده منم گفتم تازه نشستم سر سفره خودت بیار یهو با ناراحتی گفت مگه چی خواستم ازت، منم با عصبانیت گفتم چرا امروز بد عنقی،؟ باهاش دیگه حرف نزدم اما به نیم ساعت نرسید یهو چشم تو چشم شدیم خندیدیدم😂😂

من 10 ساله ازدواج کردم وابستشم، اونم هست اما من بیشتر، طوری که تنها اگه میرفتم شهرستان دیدن مامانم ا ...

وابستگي خيلي بده شوهرم بخاطر همين وابستگيش لحظه اي نميزاره ازش جدا باشم يا جايي برم

ببين ما با هم قهرم ك هستيم بازم با هم غذا ميخوريم كنار هم ميخوابيم لازم باشه حرفم ميزنيم ولي سر سنگي ...

مث دوست منی زیادی وابسته اس به شوهرش این زیاد خوب نیست اونا عابر بانک جفت خونشونه بخواد بره عابر بانک با شوهرش میره هرجا یعنی

خب چه ایرادی داره وابستگی های مثبت که خوبند ولی وابستگی های از نوع منفی مانند دوس پسری ودوس دختری نک ...

نه خيلي سخته

رابطتتون خوبه؟چکارس کی تا کی میرن سرکار 

اره رابطمون خوبه بچه نداريم كار ازاد داره مغازه

2706