2737
2734
عنوان

١٠ساله ازدواج كردم ب طور عجيبي ب شوهرم وابستم چيكار كنم ؟😔😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1709 بازدید | 97 پست
خب من اصلا نشون نميدم تا اين حد بهش وابستم ولي خودمم ناراحتم ازين وضعيت

حتی اگر نشون ندی 

خودت افسرده میشی از درون داغون میشی 

پس خودتو قوی بار بیار 

حتی تو خلوتت بهش فکر کن 

ما ادما همیشه قرار نیست کنار هم بمونیم تا ابد 

هر کس تا ی جایی همراهه 

امیدوارم خدا برای هم نگهتون داره ولی اینو ک میگم میخوام بهش فکر کنی ک از خودت زن قوی بسازی😙

حتی اگر نشون ندی  خودت افسرده میشی از درون داغون میشی  پس خودتو قوی بار بیار  حتی ...

ممنون عزيزم چقد حرفات قشنك بود سعي ميكنم رو خودم كار كنم

تو را به جاي همه ي روزگاراني ك نميزيسته ام دوست ميدارم...در ميان تمام نداشتن ها دوستت دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ننه بود با مادرش امدن خونمون گفتن باید بیاد اتاق خواب مادرم زندگی کنه منم انداختمشون بیرون 4ماهم ...

چه كار خوبي كردي

تو را به جاي همه ي روزگاراني ك نميزيسته ام دوست ميدارم...در ميان تمام نداشتن ها دوستت دارم
چه كار خوبي كردي

خیلی، آرامش دارم اصلا 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2728
خیلی، آرامش دارم اصلا 

خداروشكر شوهرم اصلا بچه ننه نيست و تو اين ده سال ب هيچ عنوان ب كسي اجازه دخالت بهشون نداده

خداروشكر شوهرم اصلا بچه ننه نيست و تو اين ده سال ب هيچ عنوان ب كسي اجازه دخالت بهشون نداده

گلی از گل های بهشته پس😁😍

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2740